Zgłoszenia (89)

Krzaki przy ul. Św. Wojciecha

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2019-06-23 22:31:58

Posadzone krzaki wzdłuż ul. Świętego Wojciecha między ulicą 6 Dywizji Piechoty a wjazdem na parking przy cmentarzu ograniczają widoczność osobom chcącym przejść/przejechać rowerem przez ulicę Św. W....

Barszcz Sosnowskiego/Mantegazziego

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2019-06-22 14:49:57

Tuż przy stacji gazowej (skrzyżowanie Wschodniej i Koszalińskiej), widoczne z chodnika (ul Koszalińska) rośną parzące liście barszczu, proszę o usunięcie go gdyż stanowi zagrożenie dla zdrowia...

Gałęzie ograniczają przejście schodami przy zejściu na bulwar.

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2019-06-17 13:03:20

Gałęzie drzewa i krzewu ograniczają przejście chodnikiem.

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2019-06-11 11:03:19

Gałęzie drzewa i krzewu ograniczają przejście chodnikiem.

Gałęzie drzewa ograniczają przejście chodnikiem.

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2019-06-11 10:59:56

Gałęzie drzewa ograniczają przejście chodnikiem.

Gałęzie drzewa ograniczają przejście chodnikiem.

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2019-06-11 10:56:34

Gałęzie drzewa ograniczają przejście chodnikiem.

Gałęzie drzewa ograniczają przejście chodnikiem i schodami.

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2019-06-11 10:54:37

Gałęzie drzewa ograniczają przejście chodnikiem i schodami.

Gałęzie drzewa ograniczają przejście chodnikiem.

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2019-06-06 12:45:50

Gałęzie drzewa ograniczają przejście chodnikiem.

Zniszczona tablica informacyjna

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2019-06-05 20:15:07

W parku znajduje sie zniszczona tablica informacyjna dotyczaca sprzatania nieczystości po swoim psie. W całym parku także nie jest skoszona trawa.

Złamane drzewo ogranicza przejście chodnikiem.

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2019-06-05 15:38:52

Złamane drzewo ogranicza przejście chodnikiem.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...