Zgłoszenia (89)

Tablica poległych żołnierzy

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2018-10-04 10:40:52

Tablica upamiętniająca poległych żołnierzy umieszczona na murze gazowni znajduje się w otoczeniu krzewów i drzewek, które czynią ją ledwie widoczną. Teren jest porośnięty krzewami wkraczającymi na...

Pęknięte drzewo

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2018-09-29 15:56:40

Pomiędzy ścieżką, a ogrodzeniem amfiteatru, około 50m od chodnika, stoi pęknięte drzewo. Drzewo cały czas pęka, co słychać stojąc przy nim. Moim zdaniem jest duże zagrożenie, że drzewo przewróci się...

Złamane młode drzewko po ostatnich mocnych wiatrach

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2018-09-25 19:00:32

W zabytkowym parku im. Gen.J.H.Dąbrowskiego podczas ostatniego, weekendowego załamania pogody doszło do złamania młodego drzewka (dz. nr 207/26, ob. ew. 13 MK). Z wyrazami szacunku Piotr Rzepka radny...

Drzewa do przycięcia przy Bema

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2018-09-20 15:18:26

Na wniosek właściciela kiosku oraz mieszkańców ul. Bema proszę o przycięcie znajdujących się tam drzew, które rzucają cień na okolicę oraz zasłaniają widok z okna.

Drzewa do przycięcia przy Żółkiewskiego 5

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2018-09-20 15:05:25

W imieniu mieszkanki bloku przy Żółkiewskiego 5 proszę o podcięcie znajdujących się tam drzew, które pylą przez co są uciążliwe dla alergików, a także zasłaniają widok z okien.

Przycięcie drzewa

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2018-09-11 20:28:59

Proszę o przycięcie gałęzi ograniczających widoczność na skrzyżowaniu ulicy Łososiowej z ul. Albatrosa

Ścieżka rowerowa

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2018-09-10 09:26:56

Proszę o przycięcie drzew rosnących wzdłuż ul. Kossaka oraz krzaka w przy ścieżce rowerowej przy Kościele przy Św. Wojciecha (tam ktoś już sam połamał kilka gałęzi). Zwisające zbyt nisko gałęzie...

Trawnik do przycięcia.

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2018-09-01 09:15:52

Od czasu ukończenia przebudowy skrzyżowania trawnik nie jest przycinany.

Drzewo do przycięcia.

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2018-08-23 13:57:38

Gałęzie drzewa uniemożliwiające swobodne przejście chodnikiem.

Dziko rosnące drzewo owocowe - śliwka "mirabelka"

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2018-08-22 10:23:01

Zwracam się z prośbą o wycięcie dziko rosnącego drzewa owocowego "śliwka mirabelka" na działce nr 136/7 przy ul. Kaliskiej (vis a vis klatki nr 6). Drzewo nigdy nie przechodziło cięć...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...