Zgłoszenia (89)

Lipa

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2018-06-03 21:00:53

Usycha nowonasadzona lipa przy łączniku ulic kupieckiej i złotej.obok parkingu stokrotki.brak wody!

Skoście trawę na placu pokoleń

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2018-06-01 13:39:48

Za wichłaczem fajny plac zabaw ale wstyd że trawa nieskoszona.

Barszcz sosnowskiego na ul. Paryskiej

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2018-05-18 12:15:48

Przy płocie na ul Paryskiej przy latarni rośnie od kilkunastu lat barszcz sosnowskiego

Barszcz sosnowskiego przy przystanku autobusowym

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2018-05-15 21:22:46

Kilka miesięcy temu zgłaszałem barszcz w tym samym miejscu i został wycięty, dlaczego tym razem odmawiacie? teren nie jest terenem prywatnym gdyż jest tam słup przejście dla pieszych i lampa,...

Dziko rosnąca roślinność ograniczająca widoczność

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2018-05-11 14:19:20

Zwracam się z prośbą o przycięcie lub wycięcie "dziko" rosnącej roślinności w podwórku przy ul. Mazowieckiej / ul. Kujawskiej (działka nr 11/53). Obecnie rosnąca roślinność w bardzo dużym stopniu...

507523163

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2018-05-01 16:19:23

Czy nikt nie widzi że te róży które tam są dawno powinny być wymienione na nowe sadzonki. Wygląda to okropnie .

Znioszczona zieleń

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2018-01-25 10:36:03

Zwracam się z prośbą o usunięcie zniszczonego drzewka (wraz z wykopaniem wystającej części z ziemi) na podwórku przy ul. Kaliskiej / Słowińców, vis-a-vis wejścia do klatki nr 2 przy ul. Kaliskiej....

ul.Kaliska

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2018-01-03 18:01:30

W takim stanie od ponad tygodnia znajduje się przejście przez trawnik przy ulicy Kaliskiej. Rozumiem, że były święta i Nowy Rok ale czas już uporządkować pozostałości po świątecznych...

Zarastający chodnik

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2017-09-29 09:45:09

Nad chodnikiem wzdłuż ul. Świętego Wojciecha (na wysokości przejazdu dla rowerzystów) zwisają pędy rosnącej tam dzikiej róży oraz krzaków malin, kilka metrów dalej, co zmniejsza szerokość chodnika....

robinia akacjowa

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2017-09-09 01:00:43

Witam,w czerwcu zglaszalampotrzebe przyciecia robinii aby nie rosla wiecej do gory i zaslaniala slonce mieszkancom,dostalam odpowiedz ze prace te maja byc wykonane do 31 lipca,monitowalam w dniu 24...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...