Zgłoszenia (89)

Nadłamany duży konar drzewa przy budynku przy ul. Unii Lubelskiej 14

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2017-08-30 13:37:23

Pomiędzy budynkiem przy ul. Unii Lubelskiej 14, a garażami przy ul. Drzymały obrywa się duży konar drzewa. Pęknięcie miedzy konarem a głównym pniem drzewa widoczne jest dobrze z ziemi.

drzewa

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2017-07-22 23:51:51

Witam w dniu 19 czerwca zglaszalam potrzebe podcinania robinii akacjowej dostalam odpowiedz: "Witam Uprzejmie informuję, że wskazana robinia akacjowa to drzewo stanowiące nasadzenie zastępcze, za...

Nisko zwisające gałęzie.

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2017-07-07 09:01:57

Zaniedbana pielęgnacja drzew. Gałęzie zagrażają pieszym.

Zasłonięta lampa przez drzewo

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2017-06-29 11:29:36

Całkowicie drzewo zasłania lampę, która nie spełnia swojego przeznaczenia. Lampa znajduje się pomiędzy budynkami Drzymały 7, a Drzymały 8 w na przeciw bloku Kniewskiego 17-22

Czeremcha zasłana całkowicie dostęp światła słonecznego do meiszkania

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2017-06-20 12:04:54

Dzień dobry. Problem był już przez moją Mamę jakiś miesiąc czas temu zgłaszany do Referatu Ochrony Środowiska telefonicznie, jednak do dnia dzisiejszego nie został rozwiązany. Czeremcha całkowicie po...

Krzaki na chodniku

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2017-06-19 23:32:52

Krzaki rosnące przy ul. Wschodniej (pomiędzy ul. 4 Dywizji a ul. Morawskiego) zbyt się rozrosły i uniemożliwiają korzystanie z chodnika na tym odcinku.

przycinania drzew

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2017-06-19 00:18:41

Witam,chcialabym poruszyc problem sadzeni drzew przy blokach ktore rosna bardzo wysoko i potm zaslaniaja cale slonce w domu.i wlasnie na wojska polskiego miedzy blokami rosnie piekna jablon a dalej...

Uszkodzone metalowe ogrodzenie

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2017-06-06 12:49:21

Jeden element ogrodzenia metalowego przy ścieżce spacerowej pomiędzy Pomnikiem Zaślubin, a Latarnią Morską jest wyrwany z ogrodzenia

Proszę o regularne koszenie łąki na przeciwko MZZDiOŚ

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Poza uprawnieniami
2019-06-17 12:43:55

Staramy się z dziećmi regularnie wyprowadzać pieski ze schroniska. Jest to dla dzieci wstęp do wolontariatu, ale nie tylko. Świadomość, że pomagają, że wiedzą o trudnym losie porzuconych zwierząt...

przycięcie krzewów

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Poza uprawnieniami
2018-10-15 10:06:22

Czy możliwe jest przycięcie krzewu dzikiej róży na placu zabaw przy ulicy Aniołów stróżów? Gałązki ranią i stanowią zagrożenie

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...