Zgłoszenia (8)

Uszkodzony Psi Pakiet -Park Generała Jana Henryka Dąbrowskiego

Psie pakiety
Ukończone
2019-02-10 16:46:31

Uprzejmie zwracam się z prośbą o dokonanie naprawy uszkodzonego Psiego Pakietu, który znajduje się w Parku Generała Jana Henryka Dąbrowskiego. Z wyrazami szacunku Dariusz Ciesiński radny Rady...

PRZEPEŁNIONE PSIE PAKIETY ORAZ BRAK WORKÓW NA ODCHODY -UL. OKOPOWA ORAZ TEREN CAŁEGO MIASTA

Psie pakiety
Ukończone
2019-01-16 18:16:59

Zwracam się z prośbą o interwencję w sprawie opróżnienia przepełnionego psiego pakietu oraz uporządkowanie najbliższej okolicy psiego pakietu wraz z uzupełnieniem worków na psie odchody na ul....

Psi pakiet przy Wschodniej

Psie pakiety
Ukończone
2018-08-13 12:24:44

Mała ilość/brak worków w psim pakiecie

Brak worków w psim pakiecie

Psie pakiety
Ukończone
2018-08-13 12:16:11

Brak worków w tzw. "psim pakiecie" , przepełniony kosz różnymi odpadami.

"Psi pakiet" Park Dąbrowskiego

Psie pakiety
Ukończone
2018-08-13 12:14:00

Brak worków w "psim pakiecie"

ZAPEŁNIONY KOSZ PSIEGO PAKIETU- UL. FREDRY

Psie pakiety
Ukończone
2018-08-08 10:00:06

Zapełniony kosz psiego pakietu - ul. Fredry przy Camping Baltic

Zapełniony kosz Psiego Pakietu- ul. Kupiecka

Psie pakiety
Ukończone
2018-08-01 19:57:14

Zapełniony kosz Psiego Pakietu- ul. Kupiecka

Dodanie psiego pakietu przy ul. Wolności

Psie pakiety
Odmowa
2018-07-24 18:02:36

Czy byłaby możliwość ustawienia psiego pakietu w okolicy ulicy Wolności? Najbliższy taki pojemnik znajduje się dopiero na ulicy Szpitalnej, a jest to duża działka miejska(267/4), na która okoliczni...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...