Zgłoszenia (2)

niedziałający infokiosk

Niedziałający infokiosk
Do weryfikacji
2018-10-05 11:23:26

przy kortach tenisowych, obok nowej fontann, od kilku tygodni nie działa infokiosk. z komunikatu wyświetlanego na ekranie wynika, że nie ma połączenia z internetem

Nie działa infokiosk

Niedziałający infokiosk
Ukończone
2017-07-20 11:51:13

Inokiosk znajdujący się przy ulicy ratuszowej jest niesprawny, ekran wygląda jak powodzi 1000-lecia. Turyści zdenerwowani, mieszkańcy też zdenerwowani ogólne jedno zdenerwowanie.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...