Zgłoszenia (141)

Smieci Warcislawa III

Śmieci
Ukończone
2017-10-31 11:41:03

Teren pelen smieci nigdy nie sprzatany przez zielen miejską na ulicy warcislawa III

baizel

Dzikie wysypisko
Ukończone
2017-09-11 19:35:45

lerzom od6 miesiency

Brak toalet zanieczyszczone wydmy przy zejsciu

Dzikie wysypisko
Ukończone
2017-07-20 13:21:52

Proszę o interwencje oczyszcZenia wydmy i postawienie toalety dla turystów przy zejściu pomiędzy hotelem Bałtyk i osiedlem Polanki - zejście bez schodów bardzo licznie odwiedzane

Przepełnione kosze przy drodze krajowej numer 11

Kosze pełne odpadów
Ukończone
2017-06-19 20:40:54

Wszystkie nowe założone kosze przy drodze krajowej krajowej 11 na ulicach Unii Lubelskiej i Kniewskiego. Śmieci wysypują się na chodnik, taka sytuacja jest codziennie. Proszę o pilną interwencję...

Kosz wisi za wysoko

Uszkodzony kosz
Poza uprawnieniami
2021-10-19 09:40:03

Jak widać na zdjęciu kosz wisi zdecydowanie za wysoko. Przy przejściu dla pieszych Jagiellońska/Waryńskiego

Mazowiecka 28

Uszkodzony kosz
Poza uprawnieniami
2019-04-19 11:59:21

Uszkodzony kosz nie został wymieniony, pozostałości po koszu wciąż zainstalowane na latarni ulicznej - ulica Mazowiecka dojazd do numeru 28.

Uszkodzony kosz.

Uszkodzony kosz
Poza uprawnieniami
2019-01-31 11:40:53

Uszkodzony kosz przy wejściu na stadion przy ulicy Solnej.

Przepełniony pojemnik podziemny .

Kosze pełne odpadów
Poza uprawnieniami
2018-10-29 10:35:42

Proszę o opróżnienie pojemnika podziemnego , przy bloku ul.Dworcowa 21 -27.

Daniel M.

Uszkodzony kosz
Poza uprawnieniami
2018-04-24 07:39:06

Brak kosza na śmieci przy przejściu dla pieszych.

Uszkodzony kosz na śmieci - ul. Myśliwska

Uszkodzony kosz
Poza uprawnieniami
2018-01-06 11:43:06

Uszkodzony kosz na śmieci - ul. Myśliwska

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...