Zgłoszenia (116)

Zaginiony kosz na śmieci.

Uszkodzony kosz
Ukończone
2021-08-11 05:45:45

Po koszu na śmieci pozostał jedynie uchwyt. Proszę o zamontowanie kosza.

Śmieci i nie tylko.

Dzikie wysypisko
Ukończone
2021-08-07 13:22:44

Prosimy o za interesowanie się problemem podrzucania śmieci i gabarytów .To odbywa się zazwyczaj nocą .Gdzie są foto pułapki !!!

NIEPRAWIDŁOWO USTAWIONY KOSZ NA ODPADY-UL. KUPIECKA

Uszkodzony kosz
Ukończone
2021-08-05 09:36:49

Ponawiam swoją prośbę o prawidłowe ustawienie kosza na odpady przy ul. Kupieckiej, ponieważ obecnie otwór na odpady we wskazanym koszu znajduje się od strony jezdni, co stwarza niebezpieczeństwo...

Uszkodzony kosz - ul. Świętego Wojciecha.

Uszkodzony kosz
Ukończone
2021-08-04 11:18:38

Od ponad roku kosz nie jest odpowiednio przymocowany.

Zaginiony kosz na śmieci.

Uszkodzony kosz
Ukończone
2021-07-28 17:53:40

Proszę o montaż zaginionego kosza na śmieci. Parking przy ulicy Kupieckiej obok sklepu piekarniczego . Pozostałe jedynie uchwyt po śmietniku .

Źle ustawiony kosz - ul. Kupiecka

Uszkodzony kosz
Ukończone
2021-07-26 12:34:09

Ponawiam swoją prośbę dotyczącą obrócenia kosza na odpady zlokalizowanego przy ul. Kupieckiej. Obecnie, aby wyrzucić śmieci trzeba praktycznie wyjść na ulicę, gdyż otwór na odpady jest w tej chwili...

Śmieci

Dzikie wysypisko
Ukończone
2021-07-18 18:00:03

Tak wygląda u nas na co dzień .Może miasto by coś zrobiło z tym problemem.

NIEPRAWIDŁOWO USTAWIONY KOSZ NA ŚMIECI- UL. KUPIECKA

Uszkodzony kosz
Ukończone
2021-07-08 09:25:45

Uprzejmie zwracam się z prośbą o prawidłowe ustawienie kosza na śmieci znajdującego się na ul. Kupieckiej vis-a-vis piekarni, gdyż obecne nieprawidłowe ustawienie kosza powoduje, że ludzie, aby...

Dawny budynek Unii przy ul. Piastowskiej

Dzikie wysypisko
Ukończone
2021-07-07 19:34:05

Kto jest właścicielem i kto powinien usunąć te śmieci?

DZIKIE WYSYPISKO - UL. OKOPOWA

Dzikie wysypisko
Ukończone
2021-05-17 09:39:03

Proszę o uporządkowanie terenu zielonego za szkoła podstawowa nr 7, gdyż w kilku miejscach pośród rosnących krzewów znajdują się śmieci.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...