Zgłoszenia (140)

Smietnisko

Dzikie wysypisko
Ukończone
2022-03-06 10:20:40

Wzdłuż ul Chodkiewicza przynajmniej od Grudnia nie było sprzątanie na terenach miejskich. Powtarzam na terenach miejskich A nie na PKP. Obecnie jest tam taki syf gożej niż na wysypisku śmieci...

Śmieci przy parkingu ul Kolejowa.

Dzikie wysypisko
Ukończone
2022-02-04 10:26:53

Proszę o ustalenie właściciela terenu i zobligowanie go przez Straz Miejską do posprzątania terenu. Miejsce to jest parkingiem przu ulicy Kolejowej dla autobusów dalekobieżnych jak również ...

USZKODZONY KOSZ- UL. KUPIECKA

Uszkodzony kosz
Ukończone
2022-01-28 09:28:54

USZKODZONY KOSZ- UL. KUPIECKA

ŚMIECI WZDŁUŻ RZEKI PRZY Basztowej

Dzikie wysypisko
Ukończone
2022-01-27 18:27:37

Niestety ludzie w Kołobrzegu są tak nieodpowiedzialni robią sobie wysypisko śmieci, gdzie żyją dzikie zwierzęta (bobry, kaczki, łabędzie oraz sarny, które również odwiedzają ulice Basztową od strony...

kontenery nr 67

Kosze pełne odpadów
Ukończone
2022-01-12 17:41:11

Dzień Dobry, kontenery na szkło i papier nr 67 są pełne. problem zgłaszany smsem, nie został rozwiązany. pozdrawiam Łukasz Obroślak

Dzikie wysypisko

Dzikie wysypisko
Ukończone
2022-01-09 17:05:50

Od prawie dwóch tygodni ktoś podrzuca różne rzeczy mimo foto pułapki .Mam wrażenie że to urządzenie nie działa ,albo nikt tego nie przegląda.

Uszkodzony kosz - ul. Łopuskiego.

Uszkodzony kosz
Ukończone
2021-12-08 07:22:25

Ponownie przechylony kosz.

Dzikie wysypisko

Dzikie wysypisko
Ukończone
2021-11-25 10:29:05

Proszę o przestawienie foto pułapki ,tak żeby obejmowała to miejsce gdzie obecnie ktoś systematycznie podrzuca różne rzeczy.

Dzikie wysypiska.

Dzikie wysypisko
Ukończone
2021-11-22 19:15:12

Zaśmiecony obszar wymagający pilnego posprzątania. Sytuacja ta powtarza się permanentnie co pòł roku.

Dzikie wysypisko

Dzikie wysypisko
Ukończone
2021-11-08 12:22:22

Dzikie wysypisko wzdłuż ul. Nowa

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...