Zgłoszenia (116)

Śmieci na zejściu z Mostu Portowego.

Uszkodzony kosz
Ukończone
2020-07-22 08:23:53

Zasypana droga rowerowa i chodnik.

Śmieci
Ukończone
2020-07-21 11:15:49

Jakiś czas temu zostało zgłoszone dokładnie to samo i nie rozumiem dlaczego został oczyszczony tylko teren ze zdjęcia. 20 m dalej szlak jest nadal zasypany co sprawia ogromne niebezpieczeństwo dla...

Zarośnięty chwstami i trawą chodnik - ul. Świętego Macieja.

Śmieci
Ukończone
2020-07-19 17:35:39

Na całej długości ulicy chodnik oraz miejsca postojowe porośnięte chwastami i trawą.

Pełne kosze

Uszkodzony kosz
Ukończone
2020-07-14 12:54:55

W Parku Fredry pelne kosze na śmieci. Proszę o ich opróżnienie.

Śmieci na chodniku - ul. 1 Maja.

Śmieci
Ukończone
2020-07-14 09:08:26

Zasypany chodnik

Śmieci
Ukończone
2020-06-22 10:59:54

Wydma zasypuje chodnik oraz drogę rowerową.

Śmieci w Bunkrze

Dzikie wysypisko
Ukończone
2020-06-04 23:18:42

W Pasie Zieleni,przy Plaży Zachodniej znajduje się Bunkier Pełen Śmieci

Wysypisko poza śmietnikiem.

Uszkodzony kosz
Ukończone
2020-05-28 12:51:01

Od kilku tygodni lokatorzy tworzą wysypisko z odpadów remontowych. W samym centrum miasta widok jak z najgorszych slumsów. Może zajmą się tym odpowiednie służby.

Śmieci w Parku Zachodnim

Dzikie wysypisko
Ukończone
2020-04-28 15:27:03

Tona śmieci przewala się przez Park i Wydmy w Dzielnicy Zachodniej przy Plaży

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...