Zgłoszenia (136)

smieci na przejściu między warcislawa a wolnisci

Dzikie wysypisko
Ukończone
2021-01-21 10:33:16

smieci na przejściu między Warcisława a wolności

DZIKIE WYSYPISKO ŚMIECI PRZY ŚMIETNIKU PRZY UL. SŁOWIŃCÓW 4

Dzikie wysypisko
Ukończone
2021-01-19 12:17:23

Chciałbym zgłosić stale występujący problem z systematycznie powstającym dzikim wysypiskiem śmieci przy śmietniku przy ul. Słowińców 4. Czy Urząd Miasta Kołobrzeg naprawdę nie potrafi w sposób...

SYSTEMATYCZNE DZIKIE WYSYPISKO ŚMIECI PRZY ŚMIETNIKU PRZY UL. SŁOWIŃCÓW 4

Dzikie wysypisko
Ukończone
2021-01-08 16:31:31

Chciałbym zgłosić stale występujący problem z systematycznie powstającym dzikim wysypiskiem śmieci przy śmietniku przy ul. Słowińców 4. Czy Urząd Miasta Kołobrzeg naprawdę nie potrafi w sposób...

ZALEGAJĄCE LIŚCIE ORAZ ŚMIECI - UL. ZŁOTA

Dzikie wysypisko
Ukończone
2021-01-07 16:19:37

Zwracam się z uprzejmą prośbą o uporządkowanie terenu przy ul. Złotej 14-19. Na terenie przylegającym do budynku oraz miejscach postojowych zalegają liście oraz śmieci. Pozdrawiam

Zalegające liście oraz śmieci - ul. Złota

Uszkodzony kosz
Ukończone
2020-12-30 22:27:40

Zwracam się z prośbą o uporządkowanie terenu przy ul. Złotej przy pawilonie handlowym Złota 14-19 ponieważ od dłuższego czasu na tym odcinku zalegają liście oraz śmieci. Wygląda to tak, jakby służby...

Brak kosza śmietnikowego przy ul. Jerzego / Krzywoustego

Uszkodzony kosz
Ukończone
2020-11-29 12:46:16

Uprzejmie proszę o montaż kosza śmietnikowego na stelażu po uprzednim pojemniku. Lokalizacja przy ul. Krzywoustego / Jerzego (dz. nr 164 ob. ew. nr 13 MK). Z wyrazami szacunku Piotr Rzepka radny Rady...

dwa kosze na odpady w tym samym miejscu

Uszkodzony kosz
Ukończone
2020-10-07 20:48:07

witam. prosba o weryfikacje i rozstawienie koszy na dwie strony jezdni. miejsce: rog rzecznej i łopuskiego. przy ulicy stoja 2 kosze w odleglosci 1 m, tymczasem po drugiej stronie ul. rzecznej, przy...

Przepełniony kosz ul. Solna.

Kosze pełne odpadów
Ukończone
2020-08-07 08:59:22

Kosz jest przepełniony od 2 dni.

USZKODZONE KOSZE NA ODPADY NA TERENIE PARKU IM. JEDNOŚCI NARODOWEJ

Uszkodzony kosz
Ukończone
2020-08-01 08:11:57

W różnych punktach na terenie parku im. Jedności Narodowej znajdują się uszkodzone kosze na odpady. Proszę o podjęcie interwencji polegającej na naprawie bądź wymianie tych koszy. Pozdrawiam

Śmieci przy psim pakiecie - Park Teatralny.

Uszkodzony kosz
Ukończone
2020-07-22 08:29:09

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...