Zgłoszenia (168)

Źle wyprofilowany chodnik ul. Solna wzdłuż Stadionu.

Uszkodzony chodnik
Ukończone
2018-08-15 09:53:45

Przy każdym opadzie deszczu w dwóch miejscach na chodniku wzdłuż Stadionu tworzą się kałuże. Tak jest odkąd wykonali ten fragment ulicy Solnej.

Zapadający się chodnik na moście.

Uszkodzony chodnik
Ukończone
2018-08-12 08:56:44

Zapadający się chodnik po obu stronach mostu. Ponadto nawierzchnia mostu na stronie przeznaczonej dla pieszych jest bardzo śliska podczas przymrozków i opadów śniegu. Należałoby sfrezować tą powłokę,...

uszkodzona klamka przy psim wybiegu

Uszkodzona infrastruktura
Ukończone
2018-08-11 15:56:02

Tak jak na zdjęciu, klamka na psim wybiegu jest uszkodzona. Dodatkowo opony się tam znajdujące są obluzowane przez zabawy dzieci. Na psim wybiegu brakuje regulaminu oraz tablic informujących o...

Przekrzywiona latarnia

Uszkodzona infrastruktura
Ukończone
2018-07-24 17:54:14

Na działce 267/4 w podwórku bloku nr 12 znajduje się przekrzywiona latarnia

ZAPADNIĘTY CHODNIK NA PRZYSTANKU AUTOBUSOWYM - UL. PRZESMYK

Uszkodzony chodnik
Ukończone
2018-07-19 21:03:30

Proszę o przyjęcie zgłoszenia o zapadniętym chodniku na przystanku autobusowym - ul. Przesmyk. Wspominane zanęcicie w sposób znaczący utrudnia wsiadanie pasażerom do autobusów szczególnie po opadach...

Miejsce po byłej piaskownicy

Uszkodzenie na placu zabaw
Ukończone
2018-07-07 17:08:16

Czy można zrobić coś z terenem po piaskownicy, która została rozebrana? Załatwiają tutaj teraz swoje potrzeby zwierzęta i czasem w tym piasku bawią się dzieci. Poza tym nie wygląda to...

Murki pod ławkami obok latarni morskiej przy pomniku Marynarza

Uszkodzona infrastruktura
Ukończone
2018-07-05 13:10:39

W wielu miejscach brakuje płytek elewacyjnych.

Bulwar Szymańskiego przed Pomnikiem Zaślubin

Uszkodzony chodnik
Ukończone
2018-07-05 13:05:02

Brak znacznej ilości kostki

Ławka przed zejściem na plaże

Uszkodzona ławka
Ukończone
2018-07-05 13:02:07

Połamana

Uszkodzona nawierzchnia chodnika przy przejściu dla pieszych przy skrzyżowaniu ul. Chodkiewicza i Fredry

Uszkodzony chodnik
Ukończone
2018-07-04 14:41:04

Uprzejmie proszę o dokonanie naprawy uszkodzonych fragmentów chodnika przy przejściu dla pieszych przy skrzyżowaniu ul. Chodkiewicza i Fredry (teren gminy, nie powiatu, nr dz. 10/30, ob. ew. 14 MK)....

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...