Zgłoszenia (168)

Okrąglak w parku za pomnikiem Zaślubin

Uszkodzony chodnik
Ukończone
2018-07-03 14:48:07

Prestiżowa lokalizacja mocno uszkodzona. Jest sezon i taki babol.

uszkodzona ławka na placu zabaw

Uszkodzona ławka
Ukończone
2018-06-27 08:41:27

Zwracam się z prośbą o wymianę uszkodzonego drewnianego elementu ławki zlokalizowanej na placu zabaw w podwórku przy ul. Giełdowej 1-4. Pozdrawiam Łukasz Mielnikiewicz

róg ul. Mariackiej i E. Gierczak

Uszkodzony chodnik
Ukończone
2018-06-23 09:55:50

po naprawie ul E. Gierczak na rogu z ul. Mariacką jest obniżony chodnik i tworzą się zastoiska z wodą po opadach deszczu

Uszkodzony chodnik ul. Kupiecka

Uszkodzony chodnik
Ukończone
2018-06-17 16:51:03

Ponownie zwracam się z prośbą o pilną naprawę chodnika znajdującego się na ulicy Kupieckiej, ale nie metodą, którą zostało to wykonane w miesiącu kwietniu, bo to był chyba kiepski żart za pieniądze...

Ulica Gierczak, fontanna(strumyk) koło Muzeum

Uszkodzona/zanieczyszczona fontanna
Ukończone
2018-06-15 08:43:50

Fontanna ( strumyk przy Muzeum Oręża Polskiego) nie działa od dawna. W tym roku w ogóle działała sporadycznie. W poprzednich latach nie było z tym problemu. Mnóstwo turystów zatrzymuje się i...

złamane siedzisko ławki w parku nadmorskim

Uszkodzona ławka
Ukończone
2018-06-07 20:52:32

złamane siedzisko ławki w parku nadmorskim, pomiędzy kortami, a zejściem na plażę.

Łukasz

Uszkodzony chodnik
Ukończone
2018-06-07 16:11:30

Słupki zagrażające bezpieczeństwu (zwłaszcza po zmroku). Chodnik też przydało by się wyczyści, wcześniej był dwa razy szerszy. Pozdrawiam

Wschodnia

Uszkodzony chodnik
Ukończone
2018-06-06 17:46:45

Za skrzyżowaniem z ul. IV Dywizji Wojska Polskiego w kierunku morza duże uszkodzenie polbruku w chodniku. Paskudna dziura.

Niebezpieczne elementy wystające przy urządzeniu zabawowym na placu zabaw - Grochowska/Jerzego/Koszalińska

Uszkodzenie na placu zabaw
Ukończone
2018-05-28 00:25:06

Uprzejmie proszę o zabezpieczenie wystających elementów przy urządzeniu zabawowym na placu zabaw pomiędzy ul. Grochowska, Jerzego i Koszalińską (nr dz. 160/9, ob. ew. 13). Widoczne mocowania karuzeli...

uszkodzone schody i brak śmietników

Uszkodzony chodnik
Ukończone
2018-05-22 16:13:23

Przy źródełku solankowym na ulicy solnej zaczynają odpadać płytki chodnikowe na schodach obok źródełka jak widać płytki były położone na jakichś deskach i chyba dlatego odpadają, jest to...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...