Zgłoszenia (168)

Dziura w chodniku ul. Czarnieckiego

Uszkodzony chodnik
Ukończone
2018-05-15 21:59:42

Zawalił się chodnik- dzięki autom, które są tam pakowane. Co więcej, dziura jest na środku chodnika, zaznaczone dokładnie w tym miejscu, w którym jest, w pobliżu klatka Wschodnia 29, na przeciwko...

Daniel M.

Uszkodzenie na placu zabaw
Ukończone
2018-05-11 20:17:33

Proszę o usunięcie bezużytecznych słupków do siatkówki. Nie pasują już do miejsca, w którym są zamontowane.

Zanieczyszczony gołębimi odchodami chodnik

Uszkodzony chodnik
Ukończone
2018-04-29 10:41:12

Odstrzelać nie można żeby przy przystanku Al jp ii przy gieldowej nie brudzily? A może usunąć ich gniazda. Byłem świadkiem kiedy Niemcy dostali z gory a potem ja

604427829

Uszkodzony chodnik
Ukończone
2018-04-09 16:51:48

Nierówności na chodniku. Jeśli jest możliwość, to proszę wymienić nawierzchnię z plyt chodnikowych na kostki polbrukowe.

Uszkodzony chodnik ul.Kupiecka

Uszkodzony chodnik
Ukończone
2018-04-05 14:26:11

Zwracam się z prośbą o naprawę uszkodzonego chodnik przy ul.Kupieckiej przez korzenie rosnącego w bliskim sąsiedztwie drzewa.

Uszkodzona nawierzchnia chodnika wzdłuż ul. Bogusława X

Uszkodzony chodnik
Ukończone
2018-02-05 18:24:08

Uprzejmie proszę o dokonanie naprawy uszkodzonych fragmentów chodnika wzdłuż ul. Bogusława X w pasie drogowym dz. 195/2, ob. 13. Niedawno ujawniły się tam zapadnięcia. Uszkodzona nawierzchnia...

Zapadnięte miejsca w chodniku przy ul. Kaliskiej 1-6

Uszkodzony chodnik
Ukończone
2018-01-06 23:59:49

Zwracam się z prośbą o dokonanie napraw zapadniętego na całej długości w kilku miejscach (3 szt.) chodnika przy ul. Kaliskiej 1-6 (dz. 136/7) oraz naprawę uszkodzonych i wstawienie brakujących...

Uszkodzony chodnik ul. Wschodnia

Uszkodzony chodnik
Ukończone
2018-01-02 17:56:39

Zwracam się z uprzejmą prośbą o podjęcie pilnej interwencji w sprawie naprawy chodnika wzdłuż całej ul. Wschodniej a szczególnie w miejscu wskazanym na zdjęciu. Miejsce to jest tuż za przejściem...

Uszkodzony chodnik ul. Wschodnia

Uszkodzony chodnik
Ukończone
2018-01-02 17:44:29

Zwracam się z prośbą o pilną naprawę chodnika we wskazanym miejscu na zdjęciu jak i na całej długości chodnika od torów kolejowych aż do skrzyżowania z ul. Przesmyk, gdyż na tej długości występują...

Dziura w chodniku

Uszkodzony chodnik
Ukończone
2017-12-24 08:04:35

Przy lampie usunięto kostkę z polbruku i powstała niebezpieczna dla przechodniów dziura.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...