Zgłoszenia (168)

Winda przy wiadukcie dla pieszych nad torami kolejowymi

Uszkodzona infrastruktura
Ukończone
2017-12-08 11:05:22

Od kilku dni zepsuty przycisk windy na dolnym poziomie od strony sanatoriow. Ludzie o ograniczonej zdolności ruchu nie mogą wjechać na kładkę. Urząd miasta pobiera 4 zł dziennie opłaty klimatycznej...

Uszkodzona część chodnika przy ul. Gryfitów

Uszkodzony chodnik
Ukończone
2017-12-02 00:20:58

Uprzejmie proszę o dokonanie naprawy uszkodzonego fragmentu chodnika przy przy ul. Gryfitów (dz. 245/8, ob. 13). Niedawno ujawniły się tam zapadnięcia. Uszkodzona nawierzchnia pogłębiają się wraz z...

Uszkodzony chodnik

Uszkodzony chodnik
Ukończone
2017-11-17 15:00:07

Chodnik na ulicy Gieldowej przy salonie Play pozapadany wielokrotnie potykaja sie o jego nierownosci przechodnie.

Zapadnięty chodnik przy ul. Dworcowej 1A przed sklepem z warzywami.

Uszkodzony chodnik
Ukończone
2017-10-19 12:01:32

Zapadła się jedna kostka chodnikowa typu polbruk przed sklepem z warzywami.

Winda przy kładce

Uszkodzona infrastruktura
Ukończone
2017-10-11 10:06:30

Nie działa winda przy kładce od strony ulicy Zdrojowej/Kasprowicza (uzdrowisko).

dystrybutor na worki

Uszkodzona infrastruktura
Ukończone
2017-10-10 08:59:13

pelen kosz, brak workow

Dojście z bulwaru do ul....

Uszkodzony chodnik
Ukończone
2017-09-27 10:52:01

Dojście z bulwaru do ul. Solnej,Tragedia ! Brak płyt chodnikowych ,połamane,strasznie nierówne płyty.

Uszkodzona część chodnika przy placu zabaw Grochowska po obfitych opadach atmosferycznych

Uszkodzony chodnik
Ukończone
2017-09-25 03:50:53

Uprzejmie proszę o dokonanie naprawy uszkodzonego fragmentu chodnika przy boisku na placu zabaw Grochowska przy ul. Bogusława X (dz. 163/18, ob. 13). Niedawno ujawniło się tam zapadnięcie. Powstało...

ZNISZCZONY PSI PAKIET

Uszkodzona infrastruktura
Ukończone
2017-09-18 16:01:45

Przy ulicy Myśliwskiej, w pobliżu rampy kolejowej ktoś dokonał zniszczenia Psiego Pakietu.

Kołobrzeg

Uszkodzony chodnik
Ukończone
2017-09-12 10:41:04

Zapadnięty chodnik przy ulicy Bema 3 (chodnik od Skateparku).

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...