Zgłoszenia (282)

Uszkodzone schody przez wydmy na Osiedlu nr 6 "Zachodnie"

Uszkodzona infrastruktura
Poza uprawnieniami
2018-04-23 01:36:37

Uprzejmie proszę o dokonanie naprawy schodków przebiegających przez wydmy (dz. 1 ob. 1), będących zejściem na plażę na Osiedlu nr 6 "Zachodnie" na wysokości ul. Plażowej. Podczas organizacji imprezy...

Plaża - plac zabaw statek

Uszkodzenie na placu zabaw
Poza uprawnieniami
2018-04-12 17:30:43

Podczas zabawy z dziećmi zauważyłem liczne zniszczenia i elementy wymagające konserwacji. Niektóre z nich są na tyle poważne, że mogą spowodować poważny wypadek w trakcie zabawy: jeden z paneli...

Uszkodzony chodnik ul. Wschodnia

Uszkodzony chodnik
Poza uprawnieniami
2018-01-02 17:51:48

Zwracam się z ogromną prośbą o pilne zasypanie tych głębokich dziur we wskazanym miejscu na zdjęciu, gdyż są one na bezpośrednim przejściu z jednej części chodnika na drugą i przy większych opadach...

Nie tryskająca fontanna

Uszkodzona/zanieczyszczona fontanna
Poza uprawnieniami
2017-07-20 11:55:55

Nie tryskająca fontanna, nie wygląda to dobrze.

Uszkodzone wszystkie ławki na Skateparku przy ul. Śliwińskiego.

Uszkodzona ławka
Poza uprawnieniami
2017-07-19 09:46:02

Wszystkie ławki na Skateparku przy ul. Śliwińskiego są mocno zniszczone i wymagają pilnych napraw. Wygląda to tak, jakby miasto zapomniało o istnieniu tam tego miejsca. Bardzo proszę o pilną...

Wyrwa w drodze

Uszkodzony chodnik
Odmowa
2021-12-03 14:37:11

Wyrwa w drodze grożąca wypadkiem pieszego.

Obniżone i śliskie deski.

Uszkodzenie na placu zabaw
Odmowa
2021-09-10 13:05:21

Deski po których dzieci chodzą się obniżyły i się zniekształciły. Ponadto piasek na nich sprawia, że dzieci się bardzo po nich ślizgają. Nasz maluch o mało nie spadł przez powstająca sie...

Brak poręczy przy schodkach przy pasażu Parsęta, ul. Rzeczna

Uszkodzony chodnik
Odmowa
2021-07-28 11:14:49

Mieszkańcy ul. Wąskiej proszą o zainstalowanie poręczy przy schodach od str. ul. Rzecznej przy pasażu Parsęta. Starsi mieszkańcy wybierają tą drogę, bo jest ona najkrótszą drogą do Szpitala przy ul....

Poidelko dla zwierząt i ludzi osiedle ogrody

Uszkodzona infrastruktura
Odmowa
2021-01-10 22:23:11

Pokrywa od tej instalacji wyszła na powierzchnię. Woda wydostaje się na zewnątrz. Osiedle ogrody.

Zapadnięta studzienka

Uszkodzony chodnik
Odmowa
2020-11-03 21:34:13

Zapadnięta studzienka na chodniku przy przedszkolu, bibliotece na osiedlu Ogrody.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...