Zgłoszenia (307)

Brak odwodnienia / źle wyprofilowana droga.

Uszkodzony chodnik
Poza uprawnieniami
2018-09-01 09:11:55

Po każdym opadzie deszczu na skrzyżowaniu tworzą się ogromne kałuże uniemożliwiające swobodne przejście przez wyjazd z ulicy Kujawskiej do skrzyżowania z ulicą Mazowiecką.

Balustrady na molo

Uszkodzona infrastruktura
Poza uprawnieniami
2018-07-05 13:07:35

Odpadnięta farba na wszystkich balustradach.

Katastrofalny stan chodnika

Uszkodzony chodnik
Poza uprawnieniami
2018-07-04 09:04:34

Chodnik w szczycie budynku Budowlana 8 (między piekarnią a budynkiem przy wieży ciśnień) nigdy nie był idealny. Teraz po remoncie ulicy Budowlanej i związanej z tą inwestycją wymiany rur...

dziura w chodniku

Uszkodzony chodnik
Poza uprawnieniami
2018-06-05 17:21:46

Dziura przy przystanku Grzybowska przy Bydgoskiej

Daniel M.

Uszkodzony chodnik
Poza uprawnieniami
2018-05-10 19:42:18

Zapadnięta zewnętrzna część chodnika przy ul. Fredry.

Uszkodzone schody przez wydmy na Osiedlu nr 6 "Zachodnie"

Uszkodzona infrastruktura
Poza uprawnieniami
2018-04-23 01:36:37

Uprzejmie proszę o dokonanie naprawy schodków przebiegających przez wydmy (dz. 1 ob. 1), będących zejściem na plażę na Osiedlu nr 6 "Zachodnie" na wysokości ul. Plażowej. Podczas organizacji imprezy...

Plaża - plac zabaw statek

Uszkodzenie na placu zabaw
Poza uprawnieniami
2018-04-12 17:30:43

Podczas zabawy z dziećmi zauważyłem liczne zniszczenia i elementy wymagające konserwacji. Niektóre z nich są na tyle poważne, że mogą spowodować poważny wypadek w trakcie zabawy: jeden z paneli...

Uszkodzony chodnik ul. Wschodnia

Uszkodzony chodnik
Poza uprawnieniami
2018-01-02 17:51:48

Zwracam się z ogromną prośbą o pilne zasypanie tych głębokich dziur we wskazanym miejscu na zdjęciu, gdyż są one na bezpośrednim przejściu z jednej części chodnika na drugą i przy większych opadach...

Nie tryskająca fontanna

Uszkodzona/zanieczyszczona fontanna
Poza uprawnieniami
2017-07-20 11:55:55

Nie tryskająca fontanna, nie wygląda to dobrze.

Uszkodzone wszystkie ławki na Skateparku przy ul. Śliwińskiego.

Uszkodzona ławka
Poza uprawnieniami
2017-07-19 09:46:02

Wszystkie ławki na Skateparku przy ul. Śliwińskiego są mocno zniszczone i wymagają pilnych napraw. Wygląda to tak, jakby miasto zapomniało o istnieniu tam tego miejsca. Bardzo proszę o pilną...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...