Zgłoszenia (50)

USZKODZONA SAMOOBSŁUGOWA STACJA NAPRAWY ROWERÓW- UL. SŁOWIŃCÓW

Uszkodzona infrastruktura
Ukończone
2020-09-16 20:43:35

Zwracam się z prośbą o naprawienie uszkodzonej samoobsługowej stacji naprawy rowerów zlokalizowanej na Osiedlu nr 5 ,,Lęborskie'' przy ul. Słowińców. Stacja została kilka miesięcy temu zniszczona...

Dziura / zapadnięcie ziemi - Grochowska 6

Uszkodzona infrastruktura
Ukończone
2020-08-31 13:34:55

Witam proszę o zabezpieczenie oraz naprawę zapadnięcia ziemi w pasie zieleni oddzielającym chodnik od drogi wewnętrznej wzdłuż budynku ul. Grochowska 6 (vis a vis klatki 6F). Zapadnięcie powstało...

piasek na ścierzce rowerowej Podczele-Kołobrzeg

Uszkodzona infrastruktura
Ukończone
2020-08-06 22:53:38

Szanowni Państwo, W trosce o bezpieczeństwo rowerzystów oraz pieszych poruszających się ścieżką pieszo-rowerową wzdłuż morza pomiędzy Podczelem a Kołobrzegiem, zwracam się z uprzejmą prośbą o...

Zarośnięty trawą i chwastami chodnik - ul. Łopuskiego.

Uszkodzona infrastruktura
Ukończone
2020-07-22 08:25:47

Zasypany chodnik

Uszkodzona infrastruktura
Ukończone
2020-07-06 21:16:41

Brak możliwości przejścia z wózkiem po części dla pieszych. Przy dużym natężeniu ruchu rowerów stwarza to duże niebezpieczeństwo.

Uszkodzona tablica - sprzątaj po psie

Uszkodzona infrastruktura
Ukończone
2020-06-19 12:39:56

W parku przy Baszcie Lontowej uszkodzone są obie tablice, dotyczące zachowania czystości na trawniku. Jedna tablica w pobliżu słupa ogłoszeniowego, a druga po przekątnej od strony al. Jana Pawła II....

Wycięte barierki przy ścieżce rowerowej

Uszkodzona infrastruktura
Ukończone
2020-03-17 16:32:08

Przy punkcie widokowym na ścieżce rowerowej między Podczelem a groblą zostały wycięte przy samej ziemi wszystkie żółte barierki. Czy to zaplanowane działanie miasta, czy wandalizm? Zdjęcie poglądowe...

Uszkodzony kosz

Uszkodzona infrastruktura
Ukończone
2020-02-27 08:14:51

Uszkodzony kosz w Parku Fredry na wysokości przepompowni

ZNISZCZONA TABLICA INFORMACYJNA -PARK GENERAŁA JANA HENRYKA DĄBROWSKIEGO

Uszkodzona infrastruktura
Ukończone
2020-02-25 20:37:10

Akt wandalizmu na tablicy informacyjnej w Parku Generała Jana Henryka Dąbrowskiego. Z poważaniem Dariusz Ciesiński

uszkodzona studzienka

Uszkodzona infrastruktura
Ukończone
2020-02-17 21:56:45

Na terenie zielonym podwórka od ul. Wolności i 1-Maja ukruszył się beton okalający pokrywę studzienki (foto w załączeniu), grozi wpadnięcie pokrywy do środka. Proszę o pilną interwencję ponieważ...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...