Zgłoszenia (13)

Uszkodzona lampa uliczna

Uszkodzona infrastruktura
Ukończone
2017-07-08 10:14:34

Lampa uliczna, uderzona najprawdopodobniej przez auto. Mocno wygięta i pochylona, grozi upadkiem na jezdnię lub chodnik ze ścieżką rowerową.

Zniszczony Psi Pakiet

Uszkodzona infrastruktura
Ukończone
2017-06-25 20:18:18

Przy ulicy Myśliwskiej, w pobliżu rampy kolejowej ktoś dokonał zniszczenia Psiego Pakietu.

Uszkodzone schody przez wydmy na Osiedlu nr 6 "Zachodnie"

Uszkodzona infrastruktura
Poza uprawnieniami
2018-04-23 01:36:37

Uprzejmie proszę o dokonanie naprawy schodków przebiegających przez wydmy (dz. 1 ob. 1), będących zejściem na plażę na Osiedlu nr 6 "Zachodnie" na wysokości ul. Plażowej. Podczas organizacji imprezy...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...