Zgłoszenia (106)

uszkodzona.nawierzchnia.

Uszkodzona jezdnia
Poza uprawnieniami
2018-10-03 19:20:53

zgłoszenie piszę po raz 3 w ciągu roku. zapewne po raz 3 odeśła je państwo do TBSu a oni nadal nic nie zrobią. uliczka przed budynkiem.nalezy do TBS blok Koszalińska 62-66. Mieszkańcy maja i...

ul. Wiedeńska - niebezpiecznie wystający w drodze pręt zbrojeniowy

Uszkodzona jezdnia
Poza uprawnieniami
2018-06-06 13:31:51

Zwracam się z prośbą o pilne usunięcie i zabezpieczenie niebezpiecznie wstającego pręta zbrojeniowego zlokalizowanego na środku drogi (z płyt betonowych) na ul. Wiedeńskiej (przy budynku Wiedeńska 3...

Daniel M.

Uszkodzona jezdnia
Poza uprawnieniami
2018-05-26 10:10:41

Bardzo niebezpieczny, zalegający żwir na ścieżce rowerowej przy ul. Koszalińskiej (okolice McDonald's).

Dziura w drodze

Uszkodzona jezdnia
Poza uprawnieniami
2018-05-08 19:47:02

Zdjęcie może być już nieaktualne- ale czy w tym miejscu ma prawo byc studzienka? przecież to niebezpieczne dla samochodów i ewentualnych rowerzystów

Podniesiona studzienka

Uszkodzona jezdnia
Poza uprawnieniami
2018-03-14 15:03:55

Dzien dobry. Na rogu Armii Krajowej i Łopuskiego na przecuw Orange na skrzyżowaniu,, studzienka tak mocno wystaje ponad jezdnię, że za każdym razem prawie podrzuca samochód. Proszę o naprawę tego...

chodnik na moście ul. Młyńska

Uszkodzona jezdnia
Poza uprawnieniami
2018-01-29 11:04:22

chodnik na moście jest poniżej lub na równi z jezdnią oraz źle wyprofilowany i zawsze po deszczu na całej szerokości chodnika jest woda, piesi omijają kałużę idąc jezdnią

Zapadnięte studzienki od kanalizacji

Uszkodzona jezdnia
Poza uprawnieniami
2018-01-27 12:26:38

Pozapadane studzienki od kanalizacji od "Sanu" do Zdrojowej

Uszkodzona jezdnia na ul. Mazowieckiej

Uszkodzona jezdnia
Poza uprawnieniami
2018-01-11 16:53:51

Uszkodzona jest nawierzchnia jezdni na ul. Mazowieckiej za nr 15-16 ( od parkingu ZAZ w kierunku ul. Wielkopolskiej). Nawierzchnia jest pełna spękań i dziur. Bardzo proszę o przyjrzenie się sprawie i...

Kołobrzeg

Uszkodzona jezdnia
Poza uprawnieniami
2017-11-22 17:07:30

Po opadach atmosferycznych przed przejazdem kolejowym od ulicy Fredry tworzy się duża kałuża, która stwarza utrudnienia w poruszaniu się pieszych, którzy są notorycznie...

Uszkodzona nawierzchnia ulicy

Uszkodzona jezdnia
Poza uprawnieniami
2017-09-08 17:29:22

Jest to droga dojazdowa do Posesji Wiśniowy Sad, oraz budynku KTBS Koszalińska 62-66

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...