Zgłoszenia (106)

Dziurawa ul. Wincentego Witosa

Uszkodzona jezdnia
Poza uprawnieniami
2017-07-05 19:58:36

Katastrofalny stan ulicy W.Witosa. dziura na dziurze. Autem nawet wolno nie da się jechać. Po ulewach jeszcze gorzej. jest tam więcej "kratetów" niż na księżycu. Ulice jeśli nie utwardzić, należało...

Dziura w drodze ul.Starynowska

Uszkodzona jezdnia
Odmowa
2021-02-25 21:42:31

Szanowny Panie Prezydencie, W dniu 21.01.2021r. doszło do wypadku. Jadąc drogą gminną przy ul. Starynowskiej w Kołobrzegu, przestrzegając przepisów i dostosowując się do oznaczeń wpadłam prawym...

Kałuże (zastoiny wodne)

Uszkodzona jezdnia
Odmowa
2020-07-09 18:03:29

Na wysokości posesji przy Okopowej 6 przy nawet niewielkich opadach deszczu tworzą się bardzo duże rozlewiska wodne. Nie pozwala to nawet zbliżyć się do jezdni nie ryzykując ochlapania przez...

USZKODZONA NAWIERZCHNIA -UL. KOSZALIŃSKA 28

Uszkodzona jezdnia
Odmowa
2018-12-17 21:20:28

Zwracam się z uprzejmą prośbą o dokonanie wyprofilowania nawierzchni na drodze wjazdowej do budynku mieszkalnego przy ul. Koszalińskiej 28, ponieważ po ostatnim remoncie ul. Koszalińskiej we...

Nieprawidłowo wyprofilowane spadki - Rondo Biszkoptowe.

Uszkodzona jezdnia
Odmowa
2018-12-13 12:44:31

Nieprawidłowo wyprofilowane spadki drogi na nowo powstałym rondzie, tworzą się tam kałuże.

wysoki krawężnik

Uszkodzona jezdnia
Odmowa
2017-07-10 19:45:15

Problemem jest wysoki krawężnik

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...