Zgłoszenia (152)

Źle wyprofilowany chodnik ul. Solna wzdłuż Stadionu.

Uszkodzony chodnik
Ukończone
2018-08-15 09:53:45

Przy każdym opadzie deszczu w dwóch miejscach na chodniku wzdłuż Stadionu tworzą się kałuże. Tak jest odkąd wykonali ten fragment ulicy Solnej.

Zapadający się chodnik na moście.

Uszkodzony chodnik
Ukończone
2018-08-12 08:56:44

Zapadający się chodnik po obu stronach mostu. Ponadto nawierzchnia mostu na stronie przeznaczonej dla pieszych jest bardzo śliska podczas przymrozków i opadów śniegu. Należałoby sfrezować tą powłokę,...

ZAPADNIĘTY CHODNIK NA PRZYSTANKU AUTOBUSOWYM - UL. PRZESMYK

Uszkodzony chodnik
Ukończone
2018-07-19 21:03:30

Proszę o przyjęcie zgłoszenia o zapadniętym chodniku na przystanku autobusowym - ul. Przesmyk. Wspominane zanęcicie w sposób znaczący utrudnia wsiadanie pasażerom do autobusów szczególnie po opadach...

Bulwar Szymańskiego przed Pomnikiem Zaślubin

Uszkodzony chodnik
Ukończone
2018-07-05 13:05:02

Brak znacznej ilości kostki

Uszkodzona nawierzchnia chodnika przy przejściu dla pieszych przy skrzyżowaniu ul. Chodkiewicza i Fredry

Uszkodzony chodnik
Ukończone
2018-07-04 14:41:04

Uprzejmie proszę o dokonanie naprawy uszkodzonych fragmentów chodnika przy przejściu dla pieszych przy skrzyżowaniu ul. Chodkiewicza i Fredry (teren gminy, nie powiatu, nr dz. 10/30, ob. ew. 14 MK)....

Okrąglak w parku za pomnikiem Zaślubin

Uszkodzony chodnik
Ukończone
2018-07-03 14:48:07

Prestiżowa lokalizacja mocno uszkodzona. Jest sezon i taki babol.

róg ul. Mariackiej i E. Gierczak

Uszkodzony chodnik
Ukończone
2018-06-23 09:55:50

po naprawie ul E. Gierczak na rogu z ul. Mariacką jest obniżony chodnik i tworzą się zastoiska z wodą po opadach deszczu

Uszkodzony chodnik ul. Kupiecka

Uszkodzony chodnik
Ukończone
2018-06-17 16:51:03

Ponownie zwracam się z prośbą o pilną naprawę chodnika znajdującego się na ulicy Kupieckiej, ale nie metodą, którą zostało to wykonane w miesiącu kwietniu, bo to był chyba kiepski żart za pieniądze...

Łukasz

Uszkodzony chodnik
Ukończone
2018-06-07 16:11:30

Słupki zagrażające bezpieczeństwu (zwłaszcza po zmroku). Chodnik też przydało by się wyczyści, wcześniej był dwa razy szerszy. Pozdrawiam

Wschodnia

Uszkodzony chodnik
Ukończone
2018-06-06 17:46:45

Za skrzyżowaniem z ul. IV Dywizji Wojska Polskiego w kierunku morza duże uszkodzenie polbruku w chodniku. Paskudna dziura.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...