Zgłoszenia (147)

Wystające śruby z chodnika, dziury w chodniku

Uszkodzony chodnik
Poza uprawnieniami
2020-12-26 13:58:02

Przy mnie jakaś kobieta potknęła się o boleśnie upadła, potem widziałem jak potknął się młody człowiek. Proszę o wyjęcie żelaznych śrób, którymi był przymocowany pachołek dla samochodów, który...

Niebezpieczna studzienka

Uszkodzony chodnik
Poza uprawnieniami
2020-11-27 10:59:30

Zapadła się studzienka. Różnica pomiędzy chodnikiem a pokrywą studzienki wynosi ok. 10cm. Miejsce słabo oświetlone wieczorem. Grozi niebezpiecznym wypadkiem.

Klimatyczny Kołobrzeg

Uszkodzony chodnik
Poza uprawnieniami
2020-08-16 22:18:07

Brudne słupki blokujące może doczekaj się w końcu umycia !?

Zapadnięty chodnik - ul. 6 Dywizji Piechoty.

Uszkodzony chodnik
Poza uprawnieniami
2020-05-18 13:22:15

Zarośnięty chodnik i uszkodzone słupki

Uszkodzony chodnik
Poza uprawnieniami
2020-01-20 15:59:55

Przy ulicy Gryfitów (przy Netto) jest zarośnięty chodnik, krawężników już prawie nie widać. Stare płyty chodnikowe już dawno powinny zostać zastąpione kostką brukową. Wzdłuż części pasa znajdują się...

Zapadnięty chodnik w kilku miejsach, tworzą się kałuże - ul. Jagiellońska.

Uszkodzony chodnik
Poza uprawnieniami
2019-10-22 14:01:38

Dziura po wyciętym słupku

Uszkodzony chodnik
Poza uprawnieniami
2019-03-04 20:08:15

Między rondem a dawną Reginą przy ulicy Wolności wycięto słupek na chodniku przy przejściu dla pieszych. Pozostała dość duża dziura, która stanowi niebezpieczeństwo zwłaszcza dla dzieci. Proszę o...

Zapadnięty chodnik przed przejazdem kolejowym.

Uszkodzony chodnik
Poza uprawnieniami
2018-12-13 12:38:24

Zapadnięty chodnik przed przejazdem kolejowym przy ulicy Solnej.

koszalinski dworzec pks do naprawy

Uszkodzony chodnik
Poza uprawnieniami
2018-12-09 14:23:03

Wiem ze to nie sprawa Kołobrzegu, ale gdzie zgłosić w Koszalinie taką sytuacje? Chodnik dziurawy, brudny, bagietki obdrapane, zakłócanie porządku przez namolnych żebraczy, stare przystanki...

Brak odwodnienia / źle wyprofilowana droga.

Uszkodzony chodnik
Poza uprawnieniami
2018-09-01 09:11:55

Po każdym opadzie deszczu na skrzyżowaniu tworzą się ogromne kałuże uniemożliwiające swobodne przejście przez wyjazd z ulicy Kujawskiej do skrzyżowania z ulicą Mazowiecką.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...