Zgłoszenia (152)

Zapadnięty chodnik w kilku miejsach, tworzą się kałuże - ul. Jagiellońska.

Uszkodzony chodnik
Poza uprawnieniami
2019-10-22 14:01:38

Dziura po wyciętym słupku

Uszkodzony chodnik
Poza uprawnieniami
2019-03-04 20:08:15

Między rondem a dawną Reginą przy ulicy Wolności wycięto słupek na chodniku przy przejściu dla pieszych. Pozostała dość duża dziura, która stanowi niebezpieczeństwo zwłaszcza dla dzieci. Proszę o...

Zapadnięty chodnik przed przejazdem kolejowym.

Uszkodzony chodnik
Poza uprawnieniami
2018-12-13 12:38:24

Zapadnięty chodnik przed przejazdem kolejowym przy ulicy Solnej.

koszalinski dworzec pks do naprawy

Uszkodzony chodnik
Poza uprawnieniami
2018-12-09 14:23:03

Wiem ze to nie sprawa Kołobrzegu, ale gdzie zgłosić w Koszalinie taką sytuacje? Chodnik dziurawy, brudny, bagietki obdrapane, zakłócanie porządku przez namolnych żebraczy, stare przystanki...

Brak odwodnienia / źle wyprofilowana droga.

Uszkodzony chodnik
Poza uprawnieniami
2018-09-01 09:11:55

Po każdym opadzie deszczu na skrzyżowaniu tworzą się ogromne kałuże uniemożliwiające swobodne przejście przez wyjazd z ulicy Kujawskiej do skrzyżowania z ulicą Mazowiecką.

Katastrofalny stan chodnika

Uszkodzony chodnik
Poza uprawnieniami
2018-07-04 09:04:34

Chodnik w szczycie budynku Budowlana 8 (między piekarnią a budynkiem przy wieży ciśnień) nigdy nie był idealny. Teraz po remoncie ulicy Budowlanej i związanej z tą inwestycją wymiany rur...

dziura w chodniku

Uszkodzony chodnik
Poza uprawnieniami
2018-06-05 17:21:46

Dziura przy przystanku Grzybowska przy Bydgoskiej

Daniel M.

Uszkodzony chodnik
Poza uprawnieniami
2018-05-10 19:42:18

Zapadnięta zewnętrzna część chodnika przy ul. Fredry.

Uszkodzony chodnik ul. Wschodnia

Uszkodzony chodnik
Poza uprawnieniami
2018-01-02 17:51:48

Zwracam się z ogromną prośbą o pilne zasypanie tych głębokich dziur we wskazanym miejscu na zdjęciu, gdyż są one na bezpośrednim przejściu z jednej części chodnika na drugą i przy większych opadach...

Wyrwa w drodze

Uszkodzony chodnik
Odmowa
2021-12-03 14:37:11

Wyrwa w drodze grożąca wypadkiem pieszego.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...