Zgłoszenia (31)

Uszkodzony kosz - ul. Łopuskiego.

Uszkodzony kosz
W realizacji
2021-08-20 08:42:19

Zerwany kosz - ul. Solna.

Uszkodzony kosz
Ukończone
2021-08-27 10:42:24

Zaginiony kosz na śmieci.

Uszkodzony kosz
Ukończone
2021-08-11 05:45:45

Po koszu na śmieci pozostał jedynie uchwyt. Proszę o zamontowanie kosza.

NIEPRAWIDŁOWO USTAWIONY KOSZ NA ODPADY-UL. KUPIECKA

Uszkodzony kosz
Ukończone
2021-08-05 09:36:49

Ponawiam swoją prośbę o prawidłowe ustawienie kosza na odpady przy ul. Kupieckiej, ponieważ obecnie otwór na odpady we wskazanym koszu znajduje się od strony jezdni, co stwarza niebezpieczeństwo...

Uszkodzony kosz - ul. Świętego Wojciecha.

Uszkodzony kosz
Ukończone
2021-08-04 11:18:38

Od ponad roku kosz nie jest odpowiednio przymocowany.

Zaginiony kosz na śmieci.

Uszkodzony kosz
Ukończone
2021-07-28 17:53:40

Proszę o montaż zaginionego kosza na śmieci. Parking przy ulicy Kupieckiej obok sklepu piekarniczego . Pozostałe jedynie uchwyt po śmietniku .

Źle ustawiony kosz - ul. Kupiecka

Uszkodzony kosz
Ukończone
2021-07-26 12:34:09

Ponawiam swoją prośbę dotyczącą obrócenia kosza na odpady zlokalizowanego przy ul. Kupieckiej. Obecnie, aby wyrzucić śmieci trzeba praktycznie wyjść na ulicę, gdyż otwór na odpady jest w tej chwili...

NIEPRAWIDŁOWO USTAWIONY KOSZ NA ŚMIECI- UL. KUPIECKA

Uszkodzony kosz
Ukończone
2021-07-08 09:25:45

Uprzejmie zwracam się z prośbą o prawidłowe ustawienie kosza na śmieci znajdującego się na ul. Kupieckiej vis-a-vis piekarni, gdyż obecne nieprawidłowe ustawienie kosza powoduje, że ludzie, aby...

Zalegające liście oraz śmieci - ul. Złota

Uszkodzony kosz
Ukończone
2020-12-30 22:27:40

Zwracam się z prośbą o uporządkowanie terenu przy ul. Złotej przy pawilonie handlowym Złota 14-19 ponieważ od dłuższego czasu na tym odcinku zalegają liście oraz śmieci. Wygląda to tak, jakby służby...

Brak kosza śmietnikowego przy ul. Jerzego / Krzywoustego

Uszkodzony kosz
Ukończone
2020-11-29 12:46:16

Uprzejmie proszę o montaż kosza śmietnikowego na stelażu po uprzednim pojemniku. Lokalizacja przy ul. Krzywoustego / Jerzego (dz. nr 164 ob. ew. nr 13 MK). Z wyrazami szacunku Piotr Rzepka radny Rady...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...