Zgłoszenia (36)

Kosz wisi za wysoko

Uszkodzony kosz
Poza uprawnieniami
2021-10-19 09:40:03

Jak widać na zdjęciu kosz wisi zdecydowanie za wysoko. Przy przejściu dla pieszych Jagiellońska/Waryńskiego

Mazowiecka 28

Uszkodzony kosz
Poza uprawnieniami
2019-04-19 11:59:21

Uszkodzony kosz nie został wymieniony, pozostałości po koszu wciąż zainstalowane na latarni ulicznej - ulica Mazowiecka dojazd do numeru 28.

Uszkodzony kosz.

Uszkodzony kosz
Poza uprawnieniami
2019-01-31 11:40:53

Uszkodzony kosz przy wejściu na stadion przy ulicy Solnej.

Daniel M.

Uszkodzony kosz
Poza uprawnieniami
2018-04-24 07:39:06

Brak kosza na śmieci przy przejściu dla pieszych.

Uszkodzony kosz na śmieci - ul. Myśliwska

Uszkodzony kosz
Poza uprawnieniami
2018-01-06 11:43:06

Uszkodzony kosz na śmieci - ul. Myśliwska

Brak Śmietników

Uszkodzony kosz
Odmowa
2021-08-15 09:02:58

Witam serdecznie, już to ze duża cześć Kołobrzegu pije sobie nad rzeka to wszyscy się przyzwyczaili. Jednak warto byłoby nad tym zapanować chociaż pod względem śmieci. Na całym bulwarze brak...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...