Zgłoszenia (121)

Uszkodzoy słupek

Uszkodzony znak drogowy
Ukończone
2018-02-22 08:18:30

Uszkodzony słupek przy przejściu dla pieszych przy ul. Kupieckiej 2-4.

Uszkodzone bariery łańcuchowe ul. Kupiecka

Uszkodzony znak drogowy
Ukończone
2018-02-21 21:46:06

Uszkodzone bariery łańcuchowe ul. Kupiecka przy przejściu dla pieszych.

Uszkodzoy słupek

Uszkodzony znak drogowy
Ukończone
2018-02-21 21:21:55

Uszkodzony słupek przy przejściu dla pieszych przy ul. Kupieckiej 2-4.

Uszkodzone słupki

Uszkodzony znak drogowy
Ukończone
2018-01-12 14:02:17

Uszkodzone biało-czerwone słupki przy ul. Zaplecznej (obok sklepu ZUZIA).

Kołobrzeg

Uszkodzony znak drogowy
Ukończone
2017-11-23 17:30:03

Betonowy pachołek został wyrwany z chodnika i leży na jezdni

Całkowicie wyblakły znak C-2 przy wyjeździe z podwórza ul. Zwycięzców 1-9

Uszkodzony znak drogowy
Ukończone
2017-08-09 10:36:24

Wyblakły i nieczytelny znak drogowy C-2 przy wyjeździe z podwórza ulic Zwycięzców 1-9 oraz Dworcowa 2-8

Znak zasłonięty i niewidoczny przez krzaki

Uszkodzony znak drogowy
Ukończone
2017-07-21 09:32:12

Na ul. Wąskiej przy długim wieżowcu zieleń zasłania znak.

uszkodzone barierki

Uszkodzony znak drogowy
Ukończone
2017-07-09 01:30:10

witam, na ulicy boguslawa X, przy szkole podstawojej nr 8 wyrwane sa z ziemi barierki. leżą w nieladzie na chodniku. uniemozliwiaja przejscie przez chodnik.

Pomalowany znak WC

Uszkodzony znak drogowy
Ukończone
2017-06-23 08:23:16

w okolicy molo, stoi znak informujący o toalecie w fatalnym stanie

Pomalowany znak informacyjny

Uszkodzony znak drogowy
Ukończone
2017-06-08 09:32:24

Zdewastowany, nieestetyczny znak informujący o toalecie

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...