Zgłoszenia (121)

Miejsce do parkowania dla niepełnosprawnych.

Uszkodzony znak drogowy
Poza uprawnieniami
2018-01-28 08:41:32

Stoi znak drogowy wyznaczający 2 miejsca parkingowe dla niepełnosprawnych, ale brak oznaczenia poziomego, czyli niebieskich kopert. Kierowcy wykorzystują to, parkując w ten sposób, że faktycznie...

rondo pileckiego

Uszkodzony znak drogowy
Poza uprawnieniami
2017-08-01 14:49:59

rondo pileckiego od strony intermarche ścieżka rowerowa -przy reklamie leży złamany znak drogowy, przejście dla pieszych.

Zniszczony słup

Uszkodzony znak drogowy
Poza uprawnieniami
2017-07-24 16:05:12

Przy padach na rogu ul. Unii Lubelskiej i Granicznej leży wyciągnięty słup.

zerwane nazwy ulic przy ul. Ziemi i ul.Neptuna w Kołobrzegu

Uszkodzony znak drogowy
Poza uprawnieniami
2017-06-22 18:37:40

słupek zabezpieczający

Uszkodzony znak drogowy
Poza uprawnieniami
2017-06-20 20:00:57

Przechylony słupek i brak łańcuchów zabezpieczających przy skrzyżowaniu ul. Myśliwskiej i Ogrodowej.

Do odmalowania pasy dla pieszych na ścieżce rowerowej - ul. Łopuskiego.

Uszkodzony znak drogowy
Odmowa
2021-07-20 08:59:38

Łamanie przepisów i stwarzanie zagrożenia w ruchu drogowym na Rondzie Borowinowym

Uszkodzony znak drogowy
Odmowa
2021-07-08 11:15:02

Proszę o rozważenie wzorem rozwiązań drogowych stosowanych już w innych miastach montaż gumowych, elastycznych separatorów na linii ciągłej rozdzielającej dwa pasy ruchu na rondzie - pas do jazdy na...

Utrudniony skręt w ul. Wąską z Mariackiej

Uszkodzony znak drogowy
Odmowa
2021-03-26 20:23:45

Proszę o ustawienie na chodniku w obrębie skrzyżowania Mariackiej z Wąską słupków bądź innych urządzeń technicznych, które uniemożliwiałyby parkowanie pojazdów jedną stroną na chodniku (szczególnie...

Zastawianie chodnika - ul. Świętego Macieja.

Uszkodzony znak drogowy
Odmowa
2019-12-10 09:21:42

Parkujące auta prostopadle do ul. Św. Macieja zastawiają chodnik uniemożliwiając swobodne przejście - trzeba wchodzić praktycznie na ścieżkę rowerową, żeby je ominąć. Należałoby ustawić wzdłuż...

Słabo widoczny znak drogowy przejście dla pieszych na ul. Bałtyckiej

Uszkodzony znak drogowy
Odmowa
2019-03-04 22:36:10

Znak drogowy przy przejściu dla pieszych przy ul. Bałtyckiej (dz. nr 18/17 ob. ew. nr 10 MK) jest słabo widoczny z perspektywy kierowcy poruszającego się na zachód. Posadzone drzewo oraz bliskość...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...