Zgłoszenia (175)

Uszkodzony ogranicznik parkowania.

Uszkodzony znak drogowy
Ukończone
2019-03-27 07:51:43

Przed sklepem Stokrotka został złamany ogranicznik parkowania.

ZNISZCZONA BARIERA CHODNIKOWA - UL. KUPIECKA

Uszkodzony znak drogowy
Ukończone
2019-03-26 16:44:39

Uprzejmie zwracam się z prośbą o pilne usunięcie zniszczonej/powalonej bariery chodnikowej z jednoczesnym usunięciem metalowych wystających elementów z chodnika. Ze względu na ilość pieszych...

Uszkodzony znak przy przejściu dla pieszych - ulica Towarowa.

Uszkodzony znak drogowy
Ukończone
2019-03-15 14:08:39

Uszkodzony znak przy przejściu dla pieszych - ulica Towarowa.

Wygięty znak drogowy ul. Solna.

Uszkodzony znak drogowy
Ukończone
2019-02-27 10:21:52

Kolejny znak przy stadionie na ulicy Solnej zaczyna wyginać się.

Wygięty znak drogowy ul. Solna.

Uszkodzony znak drogowy
Ukończone
2019-02-22 10:23:04

Wygięty znak drogowy ul. Solna.

Przekrzywiony znak drogowy.

Uszkodzony znak drogowy
Ukończone
2019-01-28 11:26:15

Przekrzywiony znak drogowy przy przejściu dla pieszych - ulica Towarowa.

Uszkodzony znak

Uszkodzony znak drogowy
Ukończone
2019-01-09 17:59:32

Uszkodzony znak z tabliczką ul. Tarnowskiego

USZKODZONY ZNAK DROGOWY-UL. E. GIERCZAK

Uszkodzony znak drogowy
Ukończone
2018-12-04 17:36:19

Zwracam się z prośbą o dokonanie naprawy znaku drogowego znajdującego się przy ul. E. Gierczak. Z poważaniem Dariusz Ciesiński

Przekrzywiony znak ostrzegawczy - przejście dla pieszych.

Uszkodzony znak drogowy
Ukończone
2018-11-30 09:22:08

Przekrzywiony znak ostrzegawczy - przejście dla pieszych na ulicy Towarowej.

Obrócony znak ograniczenia prędkości.

Uszkodzony znak drogowy
Ukończone
2018-11-14 15:13:08

Obrócony w przeciwnym kierunku do jazdy znak ograniczenia prędkości.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...