Zgłoszenia (1)

lamp uliczna -uszkodzenie

Wiszące/uszkodzone kable
Ukończone
2019-12-04 20:29:16

Przy ulicy Bydgoskiej 14 w Kołobrzegu zostały zniszczone drzwiczki skrzynki przewodów elektrycznych lampy ulicznej. Proszę o jak najszybsze naprawienie usterki wszytkie przewody na wierzchu .

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...