Zgłoszenia (7)

Erozja wydm i nabrzeża, walące się drzewa

Zanieczyszczenia na plaży
W realizacji
2020-03-21 15:08:13

Czy planowane są jakieś prace wzmocnienia wydm i nabrzeża na plaży wzdłuż ścieżki rowerowej od Arki do Podczela i dalej do Sianożęt? Po ostatnich sztormach szczególnie widać poziom dewastacji brzegu...

Wejscie główne na plażę z ul. NORWIDA

Zanieczyszczenia na plaży
Ukończone
2019-07-17 17:33:06

Zejscie z Norwida na plażę zasypane piachem tak skutecznie ze osoby niepełnosprawne nie moga wjechać na czesc utwardzoną przy wejściu. Wielka szkoda ze taki stan rzeczy się powtarza ponieważ w roku...

ZAŚMIECONE ZEJŚCIE TECHNICZNE NA PLAŻĘ CENTRALNĄ

Zanieczyszczenia na plaży
Ukończone
2019-07-10 10:11:42

Zwracam się z prośbą o uprzątniecie śmieci zalegających na całej długości zejścia technicznego na plażę centralną, zlokalizowanego tuż przy molo. Pozdrawiam Dariusz Ciesiński

Molo Spacerowe

Zanieczyszczenia na plaży
Ukończone
2019-06-19 20:56:40

Na Molu spacerowym od strony wejścia, deski nie są przykręcone na całej długości. Niedokręcone deski odstają.

Betonowe bloki pod molo

Zanieczyszczenia na plaży
Ukończone
2017-07-20 09:47:03

Pod molo z piachu wyłaniają sie betonowe bloki, na których można się nieźle pokaleczyć. Czy mogą zostać one uprzątnięte?

Molo

Zanieczyszczenia na plaży
Ukończone
2017-07-09 23:17:48

Za dużo lamp nie działa na molu, pełnia sezonu i nikt o to nie zadbał?

Śmieci na plaży

Zanieczyszczenia na plaży
Ukończone
2017-06-08 10:49:14

Na kołobrzeskiej plaży jest bardzo dużo śmieci

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...