Zgłoszenia (48)

Brak torebek na psie odchody w tzw. psim pakiecie przy ul. Myśliwskiej.

Inne
Ukończone
2017-12-29 13:29:25

Od dłuższego czasu jest problem z uzupełnianiem toreb na psie odchody. Od dłuższego czasu nie są one uzupełniane w tzw. psim pakiecie przy ul. Myśliwskiej. Bardzo proszę o rozwiązanie problemu....

Niedrożna kanalizacja deszczowa/wpust uliczny przy ul. Kupieckiej.

Niedrożna kanalizacja deszczowa/wpust uliczny
Ukończone
2017-12-29 10:34:04

Niedrożna kanalizacja deszczowa/wpust uliczny przy ul. Kupieckiej.

Nisko zwisająca gałąź nad chodnikiem i ścieżką rowerową przy ul. Artyleryjskiej

Inne
Ukończone
2017-11-25 11:04:02

Proszę o wizję lokalną i przycięcie niosko zwisającej gałęzi nad chodnikiem i ścieżką rowerową przy ul. Artyleryjskiej.

Brak odpływu wody na nowo wyremontowanym odcinku placu przy molo.

Niedrożna kanalizacja deszczowa/wpust uliczny
Ukończone
2017-11-19 19:12:22

Brak odpływu wody na nowo wyremontowanym odcinku placu przy molo. Na załączonym zdjęciu zostało wskazane miejsce, na którym najbardziej po opadach deszczu zbiera się woda, która z powodu braku...

Miejsce dla niepełnosprawnych - oznakowanie

Inne
Ukończone
2017-10-24 14:09:16

Proszę o wykonanie prawidłowego oznakowania poziomego miejsca dla osoby niepełnosprawnej na parkingu przy ulicy Żółkiewskiego 1. Kamil Barwinek

Barszcz Sosnowskiego w krzakach przy przejściu dla pieszych i przystanku autobusowym

Inne
Ukończone
2017-10-18 19:24:47

Rosną tam liście ukryte w krzakach przy przystanku Wschodnia-osiedle w kierunku arki od strony prywatnych garaży i przejściu dla pieszych. Jest to zagrożenie dla ludzi. Proszę o wycięcie go i...

śmieci

Niedrożna kanalizacja deszczowa/wpust uliczny
Ukończone
2017-10-15 14:02:32

Zanieczyszczony staw w Parku im. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego

Niedrożna kanalizacja deszczowa/wpust uliczny
Ukończone
2017-10-13 22:14:26

Zanieczyszczony śmieciami staw w Parku im. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego.

Zanieczyszczone rowy melioracyjne przy ulicy Myśliwskiej/Kupieckiej w pobliżu rampy kolejowej

Niedrożna kanalizacja deszczowa/wpust uliczny
Ukończone
2017-09-28 17:25:36

Zanieczyszczone rowy melioracyjne przy ulicy Myśliwskiej/Kupieckiej w pobliżu rampy kolejowej. W rowach zalegają duże ilości śmieci oraz przewrócone krzewy.

Niedrożna kanalizacja deszczowa w podwórzu przy ul. W. Polskiego 7,7a,7b, Źródlanej 1,1A, Zwycięzców 13,14

Niedrożna kanalizacja deszczowa/wpust uliczny
Ukończone
2017-08-22 14:58:11

Niedrożna kanalizacja deszczowa w podwórzu przy ul. W. Polskiego 7,7a,7b, Źródlanej 1,1A, Zwycięzców 13,14. Przy intensywnych opadach podwórze jest kompletnie zalane co uniemożliwia mieszkańcom...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...