Zgłoszenia (33)

uszkodzony dopływ

Inne
Ukończone
2017-06-12 09:02:18

Na Placu Ratuszowym jest uszkodzony odpływ. Ktoś może w to wejść i zrobić sobie krzywdę.

Zdewastowana tablica informacyjna

Inne
Ukończone
2017-06-07 15:00:18

Witam, w Parku im. Generała Dąbrowskiego, przy mostku znajduje się zdewastowana tablica informacyjna. Jest pomazana, nieczytelna i mało estetyczna. Proszę o interwencję i naprawę.

Brak oświetlenia

Inne
Poza uprawnieniami
2018-02-21 21:25:38

Nie działa oświetlenie przy wejściu na widownię basenu Millenium.

Zaniedbany rów melioracyjny wzdłuż ul. Herbowej

Niedrożna kanalizacja deszczowa/wpust uliczny
Poza uprawnieniami
2018-02-01 08:26:06

Zwracam się z prośbą o oczyszczenie oraz udrożnienie rowu melioracyjnego wzdłuż ul. Herbowej (osiedle Potop). Rów na całej swojej długości jest zarośnięty wysoką trawą, przepusty pod wjazdami na...

plaga szczurów

Inne
Poza uprawnieniami
2018-01-29 11:53:52

Proszę o rozłożenie trutki na szczury ,które się rozmnożyły przy śmietnikach na Dworcowej 21/27

zapchane rowy melioracyjne

Niedrożna kanalizacja deszczowa/wpust uliczny
Poza uprawnieniami
2018-01-13 01:37:43

Zapchane zanieczyszczone rowy melioracyjne wzdłuż ulicy Koszalinskiej. Podczas ostatnich opadow woda wylewala sie na jezdnie.

Zabrudzenia z placu budowy

Inne
Poza uprawnieniami
2018-01-07 16:44:51

Z placu budowy placu SP nr 4 wyjeżdżające pojazdy nanoszą brud na chodnik i ulicę Unii Lubelskiej. Na odcinku 100 m wyraźnie widać zapiaszczenie ciągnące się do najbliższej studzienki deszczowej....

Kołobrzeg

Inne
Poza uprawnieniami
2017-11-23 08:15:44

Uszkodzony słupek z tabliczką wyznaczajacą sieć wodociagową przy przedszkolu "Różany Dworek" na os. Ogrody.

Niewygrabione liście na trawniku przy Kolumbariach na Cmentarzu Komunalnym oraz na parkingu przy Cmentarzu Komunalnym przy ul. VI Dywizji Piechoty

Inne
Poza uprawnieniami
2017-11-17 19:05:38

Niewygrabione liście na trawniku przed Kaplicą na Cmentarzu Komunalnym oraz na parkingu bezpośrednio przy Cmentarzu Komunalnym przy ul. VI Dywizji Piechoty. Liście z drzew już dawno opadły, a nadal...

Brak chodnika po obu stronach Grzybowskiej

Inne
Poza uprawnieniami
2017-09-24 22:30:33

Na ulicy Grzybowskiej od ulicy Toruńskiej do torów kolejowych chodnik znajduje się tylko po jednej stronie ulicy. Po drugiej piesi muszą stąpać pop trawie, a pęd nadjeżdżających pojazdów jest...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...