Zgłoszenia (102)

lustro drogowe

Inne
Ukończone
2019-06-14 21:46:24

Podczas wichury w połowie lutego br. zerwane zostało lustro drogowe przy ul. Bogusława X (na przeciw żłobka Krasnal) Lustro to znalazł pracownik KSM i zaniósł do KSM przy Wodnej. KSM podobnież...

W podwórzu stoi jezioro wody

Niedrożna kanalizacja deszczowa/wpust uliczny
Ukończone
2019-06-13 09:05:23

W podwórzu przy budynku Źródlana 1 stoi jezioro wody. Po każdym większym deszczu woda stoi w tym miejscu przez kilka dni. Kałuża znajduje się dokładnie na studzience kanalizacji deszczowej.

NIEDROŻNY WPUST ULICZNY - PĘTLA AUTOBUSOWA UL. PRZESMYK

Niedrożna kanalizacja deszczowa/wpust uliczny
Ukończone
2019-04-08 16:27:17

Zwracam się z uprzejmą prośbą o interwencję i podjęcie prac polegających na udrożnieniu wpustu ulicznego zlokalizowanego na pętli autobusowej na ul. Przesmyk. Z wyrazami szacunku Dariusz...

Niedrożne odwodnienie liniowe- Deptak Antoniego Sułkowskiego

Niedrożna kanalizacja deszczowa/wpust uliczny
Ukończone
2018-12-03 20:42:23

Zwracam się z uprzejmą prośbą o interwencję i podjęcie prac polegających na oczyszczeniu odwodnienia liniowego na wskazanym odcinku Deptaka Antoniego Sułkowskiego z zalegającego piasku z plaży oraz...

Zalegające liście na chodniku- ul. Fredry

Inne
Ukończone
2018-12-03 20:29:19

Zwracam się z ogromną prośbą o uporządkowanie zalegających liści na chodniku wzdłuż płotu ogradzającego Amfiteatr. Z poważaniem Dariusz Cisiński.

Śliska nawierzchnia chodnika na moście nad Kanałem Drzewnym.

Inne
Ukończone
2018-11-28 13:18:30

Zastosowana powłoka na tym chodniku jest bardzo śliska przy temperaturach ujemnych. Pomimo naturalnego ścierania przez przechodniów wciąż są fragmenty gdzie jest bardzo ślisko i stwarza to zagrożenie...

Zalegające liście

Inne
Ukończone
2018-11-20 08:42:57

Zalegające liście na chodniku, pomiędzy wjazdem do szpitala a skrzyżowaniem z ul. Lotniczą.

studzienki

Niedrożna kanalizacja deszczowa/wpust uliczny
Ukończone
2018-10-23 15:37:41

niedrożne, zapadnięte studzienki kanalizacji deszczowej ulica Klonowa na wysokości posesji 12u, 13

Uh Nie dzilaja dwa parkometry od...

Problem z parkomatem
Ukończone
2018-08-31 10:45:10

Uh Nie dzilaja dwa parkometry od osrodka Baltyk do ronda zdjecia prosze nie brac pod usage wymog formularza

nowe przystanki autobusowe

Inne
Ukończone
2018-08-30 16:19:31

Dzień dobry. Informuję,że na przystankach autobusowych przy ul.Mickiewicza w złym miejscu, zupełnie ograniczającym widoczność nadjeżdżającego autobusu umocowano tablice informujące. Winny być...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...