Zgłoszenia (70)

Zniszczony trawnik

Zniszczona zieleń
Do weryfikacji
2019-03-17 14:02:50

Proszę o zwrócenie uwagi jak jest zniszczony trawnik przy blokach ul.Dworcowa 21 \23 przez parkujące tam samochody .Moim zdaniem powinno tam się ustawić słupki.

Złamane młode drzewko po ostatnich mocnych wiatrach

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
W realizacji
2018-09-25 19:00:32

W zabytkowym parku im. Gen.J.H.Dąbrowskiego podczas ostatniego, weekendowego załamania pogody doszło do złamania młodego drzewka (dz. nr 207/26, ob. ew. 13 MK). Z wyrazami szacunku Piotr Rzepka radny...

ZNISZCZONE KOSZE NA ŚMIECI W PARKU IM. JEDNOŚCI NARODOWEJ

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2019-03-05 20:20:33

Uprzejmie zwracam się z prośbą o dokonanie konserwacji koszy na śmieci zlokalizowanych na terenie Parku im. Jedności Narodowej, ponieważ jak można zauważyć na załączonym zdjęciu farba ulega...

Przycięcie krzaków przy ul. Świętego Wojciecha, rosnących wzdłuż chodnika

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2019-01-02 11:02:53

Proszę o przycięcie krzaków przy ul. Św. Wojciecha, na wysokości firmy Amberline.

Przycięcie krzaków na skrzyżowaniu ul. Kossaka z Skoczylasa

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2019-01-02 10:58:15

Tak jak w innym zgłoszeniu z ul. Kossaka, proszę o przycięcie żywopłotu rosnącego na prywatnej posesji, który rozrósł się tak, że zajmuje część publicznego chodnika. Dodatkowo utrudnia to wyjazd...

Przycięcie drzew przy ul. Paderewskiego

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2019-01-02 10:49:35

Proszę o przycięcie, jeżeli jest to możliwe, drzew rosnących wzdłuż ul. Paderewskiego. W dwóch miejscach gałęzie wystają na chodnik. Nisko rosnące gałęzie sprzyjają też osobom spożywającym często...

Ul. Kossaka - tuje wystają pół metra na chodnik.

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2018-10-16 19:24:29

Proszę zdyscyplinować właściciela tui wyrastających poza ogrodzenie posesji by je przyciął. Nie można się swobodnie minąć gdy idzie ktoś z przeciwka.

Tablica poległych żołnierzy

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2018-10-04 10:40:52

Tablica upamiętniająca poległych żołnierzy umieszczona na murze gazowni znajduje się w otoczeniu krzewów i drzewek, które czynią ją ledwie widoczną. Teren jest porośnięty krzewami wkraczającymi na...

Pęknięte drzewo

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2018-09-29 15:56:40

Pomiędzy ścieżką, a ogrodzeniem amfiteatru, około 50m od chodnika, stoi pęknięte drzewo. Drzewo cały czas pęka, co słychać stojąc przy nim. Moim zdaniem jest duże zagrożenie, że drzewo przewróci się...

Drzewa do przycięcia przy Bema

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2018-09-20 15:18:26

Na wniosek właściciela kiosku oraz mieszkańców ul. Bema proszę o przycięcie znajdujących się tam drzew, które rzucają cień na okolicę oraz zasłaniają widok z okna.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...