Zgłoszenia (68)

Bujna roślinność przy bloku mieszkalnym Grochowska 6

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2018-07-23 02:17:43

Uprzejmie proszę o dokonanie przycięcia roślinności znajdującej się w bezpośrednim kontakcie z południową częścią elewacji bloku mieszkalnego Grochowska 6 (dz. nr 163/18, ob. ew. nr 13 MK). Coraz...

Krzaki zbyt rozrośnięte

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2018-07-18 16:55:54

Proszę o przecięcie krzaków na ul. GDAŃSKIEJ podczas wymijania pojazdów dochodzi do zarysowania powłoki lakierniczej. Zbyt mocno wychodzą na drogę. A nie były przycinane od ubiegłego roku.

Barszcz sosnowskiego

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2018-07-04 00:27:05

We wskazanym miejscu na działce należącej do zieleni miejskiej, tuż za ogrodzeniem ROD rośnie ogromny barszcz sosnowskiego. Rozpoznanie potwierdzone przez barszcz.edu.pl Narazie widzę dwa...

Barszcz sosnowskiego na ul. Paryskiej podejście nr 2

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2018-06-26 14:02:55

Barszczyk przycięty, owszem ale tydzień później wypuścił kwiaty. Żeby usunięcie barszczu było skuteczne należy postępować wg określonych zasad. Nie wystarczy wyciąć i po temacie. Jak to zrobić?...

Konar drzewa na placu zabaw "Jordanek"

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2018-06-19 08:50:53

Zwracam się z prośbą o przycięcie lub wycięcie poziomo rosnącego konaru drzewa, który swoją wielkością przysłonił zlokalizowaną w tym miejscu ławeczkę. Cała ławka jest brudna od ptasich odchodów....

uschnięte drzewo przy ul. 1-go Maja

Zniszczona zieleń
Ukończone
2018-06-11 10:12:59

Zwracam się z prośbą o pilną interwencję w sprawie uschniętego drzewa przy ul. 1-go Maja 45/46. Większe porywy wiatru powodują pęknięcie i opadanie gałęzi na chodnik. Pozdrawiam Łukasz...

Lipa

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2018-06-03 21:00:53

Usycha nowonasadzona lipa przy łączniku ulic kupieckiej i złotej.obok parkingu stokrotki.brak wody!

Skoście trawę na placu pokoleń

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2018-06-01 13:39:48

Za wichłaczem fajny plac zabaw ale wstyd że trawa nieskoszona.

Barszcz sosnowskiego na ul. Paryskiej

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2018-05-18 12:15:48

Przy płocie na ul Paryskiej przy latarni rośnie od kilkunastu lat barszcz sosnowskiego

Barszcz sosnowskiego przy przystanku autobusowym

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2018-05-15 21:22:46

Kilka miesięcy temu zgłaszałem barszcz w tym samym miejscu i został wycięty, dlaczego tym razem odmawiacie? teren nie jest terenem prywatnym gdyż jest tam słup przejście dla pieszych i lampa,...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...