Zgłoszenia (367)

Jerzego 6-8 zieleń koszenie

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2023-08-02 11:33:17

Na terenie miejskim nie skoszona zieleń, przy budynku, od strony placu zabaw w podwórku, oraz przy klatce ul. Grochowska 10. Podkoszenia wymaga także zieleń przy budynku od strony Netto.

USYCHAJĄCY KASZTANOWIEC-UL. KUPIECKA

Zniszczona zieleń
Ukończone
2023-07-29 17:58:40

USYCHAJĄCY KASZTANOWIEC-UL. KUPIECKA. Proszę o rozważenie możliwości umieszczenia worka z wodą do nawadniania,by uratować ten egzemplarz drzewa.

Drzewo do przycięcia - ul. Obozowa.

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2023-07-18 07:38:18

Gałęzie do przycięcia i zarośnięty chwastami trawą chodnik.

Zarośnięty chodnik - ul. Europejska.

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2023-07-18 07:37:51

Drzewo do przycięcia - ul. Zwycięzców.

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2023-07-18 07:21:24

Gałęzie utrudniają swobodne przejście chodnikiem.

Krzewy do przycięcia - ul. Warzelnicza.

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2023-07-13 06:25:28

Drzewo do przycięcia - ul. Jasna.

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2023-07-03 10:12:04

Zasłonięty znak

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2023-07-02 21:18:08

Do przyciecia zieleń

Zasłonięty znak

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2023-07-02 21:18:06

Do przyciecia zieleń

Uschłe drzewo do usunięcia

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2023-06-29 12:52:58

Proszę o usunięcie, niestety kolejnego (w ubiegłym roku usunięto drzewo niemalże obok) drzewa, które jak widać jest już martwe. Drzewo obok kwitnie. Jednocześnie mając na względzie, że to druga taka...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...