Zgłoszenia (243)

Zniszczona zieleń ul.Okopowa / wjazd w Zapleczną

Zniszczona zieleń
Ukończone
2020-09-20 03:25:50

Proszę rozważenie o ustawienia słupków w tym miejscu.

Chodnik porośniety trawą.

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2020-09-20 03:22:29

Chodnik przy ulicy Okopowej od szkoły podstawowej nr7 do przedszkola porośnięty trawą.

Zniszczona zieleń ul.Okopowa

Zniszczona zieleń
Ukończone
2020-09-20 03:17:06

Proszę o rozważenie możliwości zamontowania słupków oraz przywrócenia zieleni w tym miejscu. Obecnie po wybudowaniu parkingu u zbiegu ulic Kupiecka /Okopowa jest wystarczająco dużo miejsc...

Wygięte drzewko

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2020-09-06 19:49:14

Drzewko jest wygiete i utrudnia przejście chodnikiem w Parki Zdrojowym koło placu zabaw na wysokości Verano

PRZEWRÓCONE DRZEWO

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2020-09-04 13:49:18

Informuję, że przy budynku przy ul. Strzeleckiej 4 od strony balkonowej na gruncie miejskim na chodnik przewrócił się konar drzewa.

Najprawdopodobniej obumarłe drzewo tuż przy SP 5 zagrażające bezpieczeństwu

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2020-09-03 11:33:39

NINIEJSZE ZGŁOSZENIE JUŻ ZŁOŻONO, WOBEC BRAKU NIEMOŻNOŚCI ZAŁĄCZENIA WIĘCEJ NIŻ JEDNEGO ZDJĘCIA SKŁADAM PONOWNIE ZGŁOSZENIE TEJ SAMEJ TREŚCI Szanowni Państwo, Przy Szkole Podstawowej nr 5 w...

Najprawdopodobniej obumarłe drzewo tuż przy SP 5 zagrażające bezpieczeństwu

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2020-09-03 11:28:58

Szanowni Państwo, Przy Szkole Podstawowej nr 5 w Kołobrzegu, przy ul. Arciszewskiego, bezpośrednio przy przejściu dla pieszych - drogi do szkoły, posadowione jest wysokie, a zatem i zapewne "nie...

Drzewo do przycięcia - ul. Szarych Szeregów.

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2020-09-01 13:50:51

krzewy wyrastające

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2020-08-26 11:22:02

Krzewy wyrastające na drogę, i zapychające studzienkę burzową z opadających lisci z tych krzaków

Drzewo do przycięcia - ul. Łopuskiego.

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2020-07-14 09:04:34

Drzewo przerasta przez płot Szpitala i ogranicza przejście chodnikiem.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...