Zgłoszenia (17)

Łącznik ul. Krakowskiej z Opolską

Zniszczona zieleń
W realizacji
2018-09-08 20:21:04

Po raz kolejny zgłaszam uwagi do tego miejsca. Miejsce to nie jest regularnie koszone i wygląda tak jak na zdjęciu. Trawa nie wykoszona, śmieci leżące w trawie i zwisające grube pędy jeżyny. Za...

Zniszczony trawnik przez samochody parkujące niezgodnie z przepisami.

Zniszczona zieleń
W realizacji
2018-09-01 09:23:32

Notorycznie niszczony trawnik przez ludzi parkujących samochody wzdłuż chodnika przy ośrodku MSW oraz przy wjeździe do tego ośrodka. Należałoby zabezpieczyć ten fragment pasa zieleni i wyjazd...

uschnięte drzewo przy ul. 1-go Maja

Zniszczona zieleń
Ukończone
2018-06-11 10:12:59

Zwracam się z prośbą o pilną interwencję w sprawie uschniętego drzewa przy ul. 1-go Maja 45/46. Większe porywy wiatru powodują pęknięcie i opadanie gałęzi na chodnik. Pozdrawiam Łukasz...

Chodnik/Ścierzka rowerowa między ul. Wylotową a Koralową

Zniszczona zieleń
Ukończone
2018-01-02 12:38:16

Około 50 m. od ul Wylotowej chodnik po lewej stronie zarasta i rosną przy nim jakieś badyle, przez co nie wygląda to ładnie.

Kołobrzeg

Zniszczona zieleń
Ukończone
2017-11-01 19:44:11

Witam, proszę o wycięcie krzaków przy wypożyczalni rowerow ul. Chodkiewicza. Krzaki utrudniają poruszanie się po chodniku, zasłaniają wypożyczalnię rowerów i są wybitnym zbiorowiskiem śmieci i...

Formowanie korony drzewa przed zakładem fryzjerskim przy ul. Wojska Polskiego

Zniszczona zieleń
Ukończone
2017-10-20 14:14:27

Mieszkańcy ul. Źródlanej 1B-1C proszą o pielęgnacyjne przycięcie korony drzewa rosnącego na chodniku przy ul. Wojska Polskiego przy skrzyżowaniu z ul. Źródlaną przed salonem fryzjerskim.

Kołobrzeg

Zniszczona zieleń
Ukończone
2017-10-04 20:38:25

Na wniosek mieszkanki osiedla "Ogrody" proszę o przycięcie lub wycięcie krzaków znajdujących się przy ulicy Chodkiewicza 28A, krzaki powodują ograniczenie widoczności dla pieszych oraz kierujących...

Dotyczy chodnika łączącego ulicę Krakowską z ul. Opolską

Zniszczona zieleń
Ukończone
2017-09-29 09:38:12

Chodnik łączący te ulice, prowadzący do SP nr 6 jest zarośnięty. Zwisają nad nim pędy rosnących tam jeżyn. Wzdłuż chodnika nie jest również koszona zieleń. Rosną tam pokrzywy. Szerokość chodnika jest...

prośba o uporządkowanie chodnika

Zniszczona zieleń
Ukończone
2017-09-18 13:17:28

Proszę o uporządkowanie chodnika łączącego ul. Krakowską z ul. Opolską (dojście do SP nr 6). Chodnik na tym odcinku jest zarośnięty, przez co jest węższy. Wzdłuż chodnika zwijają pędy rosnących tam...

wysoka trawa/brak regularnego koszenia trawy

Zniszczona zieleń
Ukończone
2017-09-03 08:05:20

Na placu, przy skrzyżowaniu ul. Szarych Szeregów i Świętego Macieja występuje wysoka trawa, sięgająca miejscami 1,5 m. Przez wysoką trawę, tworzy się tutaj wysypisko śmieci, gdyż w wysokiej trawie...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...