Zgłoszenia (39)

Śmieci

Zniszczona zieleń
Ukończone
2020-06-15 10:07:03

Takie widoki to na naszym osiedlu codzienność chodzi o ul. Dworcowa 19- 17 ,proszę coś z tym zrobić.

NIEWYKOSZONA TRAWA PRZY ULICY KUPIECKIEJ

Zniszczona zieleń
Ukończone
2020-06-14 18:02:39

Zwracam się z uprzejmą prośbą o wykoszenie trawy przy nowo powstałym parkingu zlokalizowanym na ulicy Kupieckiej przy Szkole Podstawowej nr 7. Pozdrawiam Dariusz Ciesiński

NIEWYKOSZONA TRAWA PRZY ULICY MYŚLIWSKIEJ W POBLIŻU RAMPY KOLEJOWEJ ORAZ ZA SZKOŁĄ PODSTAWOWĄ NR 7

Zniszczona zieleń
Ukończone
2020-06-14 17:57:16

Zwracam się z uprzejmą prośbą o wykoszenie trawy przy rampie kolejowej przy ulicy Myśliwskiej oraz za Szkołą Podstawową nr 7. Są to miejsca często uczęszczane przez okolicznych mieszkańców, ponieważ...

Zniszczona tablica informacyjna

Zniszczona zieleń
Ukończone
2019-07-26 23:50:12

Przy bibliotece rośnie roślina podobna do parzącego chwasta, niestety tablica informująca o tym, że kwiat nie jest niebezpieczny jest nieczytelna, poza tym w miejscu niewidocznym przy tej roślinie....

NIEWYKOSZONA TRAWA PRZY ULICY MYŚLIWSKIEJ W POBLIŻU RAMPY KOLEJOWEJ ORAZ ZA SZKOŁĄ PODSTAWOWĄ NR 7

Zniszczona zieleń
Ukończone
2019-06-10 11:06:39

Zwracam się z prośbą o wykoszenie trawy przy ul. Myśliwskiej w pobliżu rampy kolejowej oraz za Szkołą Podstawową nr 7. Pozdrawiam Dariusz Ciesiński

koszenie łąki ul. 6 dyw piechoty, na przeciwko zieleni miejskiej

Zniszczona zieleń
Ukończone
2019-04-30 14:15:41

Proszę o zaplanowanie w niedługim czasie koszenia łąki na przeciwko zieleni miejskiej. Wyprowadzamy tam psy ze schroniska i za 2-3 tygodnie będzie ona sięgać po pas. Praktycznie w okolicy nie ma...

komplrtnie zajeżdżony trawnik przez różnego rodzaju samochody od osobowych do dostawczych busów

Zniszczona zieleń
Ukończone
2019-04-17 20:08:21

wzdłuż całej ulicy Chełmońskiego jest zniszczony trawnik na którym ludzie parkują samochody . Zgłaszaliśmy już tą sprawę do Urzedu dwukrotnie . Bez reakcji żadnej . Widać nikomu na tym nie zależy ....

Uszkodzone drzewa

Zniszczona zieleń
Ukończone
2019-03-31 13:03:01

Od wielu lat przy amfiteatrze na drzewach są nieuprzątnięte liny po imprezach - wcinają się w drzewa i są dla nich zagrożeniem. Gdzieniegdzie liny zwisają. Niedopuszczalne jest takie zaniedbanie tego...

Zniszczony trawnik

Zniszczona zieleń
Ukończone
2019-03-17 14:02:50

Proszę o zwrócenie uwagi jak jest zniszczony trawnik przy blokach ul.Dworcowa 21 \23 przez parkujące tam samochody .Moim zdaniem powinno tam się ustawić słupki.

Łącznik ul. Krakowskiej z Opolską

Zniszczona zieleń
Ukończone
2018-09-08 20:21:04

Po raz kolejny zgłaszam uwagi do tego miejsca. Miejsce to nie jest regularnie koszone i wygląda tak jak na zdjęciu. Trawa nie wykoszona, śmieci leżące w trawie i zwisające grube pędy jeżyny. Za...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...