Zgłoszenia (39)

Masowa wycinka drzew i krzewów na terenie lotniska w podczelu

Zniszczona zieleń
Ukończone
2017-06-18 12:26:17

Witam. Nie wiem czy piszę na dobry adres, najwyżej proszę mnie przekierować. Otóż jestem strasznie zaniepokojony tym co się dzieje z florą oraz co za tym idzie również fauną na terenie Podczela...

nie wykoszony trawnik na podwórku

Zniszczona zieleń
Ukończone
2017-06-18 11:14:01

dzień dobry informuję, że nie wykoszono jeszcze trawnika na podwórku pomiędzy ulicami Graniczą i Giełdową miasto urządziło dla mieszkańców przede wszystkim dla ludzi w podeszłym wieku sporym kosztem...

Zniszczony trawnik

Zniszczona zieleń
Poza uprawnieniami
2021-12-19 20:47:22

Proszę o pilną kontrolę trawnika który jest miasta wzdłuż ul.Chodkiewicza. PKP kładzie tam jakiś kabel i koparki rozjeźdzają trawnik robiąc jedno wielkie bagno. Naprzeciwko piekarni i dalej w...

Uschnięte rośliny przy nowo powstałym parkingu-ul. Kupiecka

Zniszczona zieleń
Poza uprawnieniami
2020-07-28 10:02:32

Bardzo proszę o uporządkowanie nowo nasadzonych nie tak dawno roślin znajdujące się przy nowo powstałym parkingu przy ul. Kupieckiej- posadzone rośliny uschły i są porośnięte wysoką...

ZAROŚNIĘTY CHODNIK

Zniszczona zieleń
Poza uprawnieniami
2019-06-17 08:18:41

Wtam serdecznie, chciałbym zgłosić zarośnięty chodnik na ul. Sienkiewicza od sklepu Jysk aż do Skupu Złomu ( prawa strona patrząc od Brico w stronę miasta ). Chodnik dość szeroki jednak tak...

barszcz sosnowskiego

Zniszczona zieleń
Poza uprawnieniami
2018-05-03 14:08:41

3 liście, przy przystanku wschodnia osiedle przy znaku przejście dla pieszych przy garażach

Zniszczone drzewa przez bobry

Zniszczona zieleń
Poza uprawnieniami
2018-01-31 19:32:55

Nad kanałem drzewnym przy moście na ulicy Solnej są zniszczone przez bobry drzewa, wiele z nich nadaje się jedynie do wycięcia ale też są takie które można jeszcze uratować. Jeśli tego się nie zrobi...

Zarastający chodnik i scieżka rowerowa na ulicy 6 Dywizji Piechoty.

Zniszczona zieleń
Poza uprawnieniami
2017-07-04 15:08:51

Trawa wchodzi na ciąg pieszo rowerowy. Po pierwsze chodnik i ścieżka rowerowa mogłyby być troszkę szersze, a po drugie efekt wizualny byłby lepszy po usunięciu trawy. Sytuacja jest na całej długości...

Zniszczony trawnik przez samochody parkujące niezgodnie z przepisami.

Zniszczona zieleń
Odmowa
2018-09-01 09:23:32

Notorycznie niszczony trawnik przez ludzi parkujących samochody wzdłuż chodnika przy ośrodku MSW oraz przy wjeździe do tego ośrodka. Należałoby zabezpieczyć ten fragment pasa zieleni i wyjazd...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...