Zgłoszenia (5)

błedne oznaczenie linii autobusowych na przystankach

Zniszczony lub brak rozkładu jazdy
W realizacji
2018-08-13 14:00:18

witam proszę o interwencję w sprawie błędnych oznakowań linii autobusowych na nowych przystankach komunikacji miejskiej. przystanki przy poczcie są źle oznakowane zarówno po stronie parku jak i od...

problem ze wszystkimi tablicami świetlnymi

Zniszczony lub brak rozkładu jazdy
W realizacji
2018-08-10 14:18:28

witam. proszę o naprawę tablic świetlnych na przystankach komunikacji. przed sezonem był numer autobusu w jakim kierunku jedzie i za ile bedzie na przystanku. teraz lecą linie skąd autobus jedzie ....

ZNISZCZONE INFORMACJE DLA PASAŻERÓW NA PRZYSTANKU AUTOBUSOWYM- PRZESMYK

Zniszczony lub brak rozkładu jazdy
Ukończone
2018-07-19 21:21:38

Zwracam się z uprzejmą prośbą o dokonanie wymiany ważnych dla pasażerów komunikacji miejskiej informacji takich jak cennik, uprawnienia do ulg czy też zaktualizowany plan linii komunikacji miejskiej,...

Zniszczony rozkład jazdy autobusów Komunikacji Miejskiej na ul. Mazowieckiej

Zniszczony lub brak rozkładu jazdy
Ukończone
2018-02-21 21:41:34

Zniszczony rozkład jazdy autobusów Komunikacji Miejskiej na ul. Mazowieckiej- Zakład Aktywności Zawodowej.

zepsuta tablica

Zniszczony lub brak rozkładu jazdy
Ukończone
2017-07-10 11:07:54

Nie działa tablica na przystanku autobusowym przy policji

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...