Zgłoszenia (14)

uszkodzone oświetlenie przystanku

Zniszczony przystanek
Poza uprawnieniami
2018-09-20 11:25:08

oświetlenie przystanku przed szpitalem jest uszkodzone. po zmroku cały czas miga.

WYEKSPLOATOWANA ŁAWKA NA PRZYSTANKU AUTOBUSOWYM -PRZESMYK

Zniszczony przystanek
Poza uprawnieniami
2018-07-19 21:33:07

Uprzejmie zwracam się z prośba o odnowienie / pomalowanie ławki na przystanku autobusowym - Przesmyk.

Zanieczyszczony i zaniedbany przystanek autobusowy- 6 Dyw. Piechoty - Cmentarz.

Zniszczony przystanek
Poza uprawnieniami
2017-07-03 20:00:12

Na przystanku autobusowym-> 6 Dyw. Piechoty - Cmentarz w kierunku centrum miasta znajdują się śmieci. Znajdująca się ławka na przystanku jest dość mocna zniszczona i wymaga wymalowania. Mury na...

Uszkodzony przycisk do wywoływania komunikatów głosowych na słupie informacyjnym przy przystanku autobusowym Grochowska

Zniszczony przystanek
Odmowa
2018-11-26 02:57:58

Uprzejmie proszę o dokonanie naprawy uszkodzonego przycisku na multimedialnym słupie informacyjnym przy przystanku autobusowym Grochowska (dz. nr 153/1 ob. ew. nr 13 MK). Od lat przycisk ten jest...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...