Zgłoszenia (89)

Konająca mewa na plaży

Chore/ranne zwierzę
Ukończone
2021-06-23 13:02:25

Konająca mewa na plaży, prawdopodobnie przekarmiona białym chlebem, którego pełno obok niej

Ranna mewa

Chore/ranne zwierzę
Ukończone
2021-06-21 11:56:51

Pod ławką leży młoda mewa, nie może chodzić. Rozkłada tylko skrzydła, nawet nie ucieka. Wylotowa 83 ab. Od bramy wjazdowej dla aut, cały czas prosto( trzeba minąć plac zabaw).

Przekrzywiony podajnik z psimi pakietami.

Psie pakiety
Ukończone
2021-05-19 10:18:49

BRAK WORKÓW W PSIM PAKIECIE- ul. Myśliwska

Psie pakiety
Ukończone
2021-04-11 15:48:08

BRAK WORKÓW W PSIM PAKIECIE- UL. MYŚLIWSKA

Martwy gołąb

Martwe zwierzę
Ukończone
2021-03-25 12:37:15

Witam. Przy sklepie Bodzio leży martwy gołąb. Nie mam możliwości zrobienia wyraźniejszego zdjęcia.

Chory bóbr na plaży w Dźwirzynie

Chore/ranne zwierzę
Ukończone
2021-03-16 17:04:00

Na plaży w Dźwirzynie między hotelem senator a wieżą widokową siedzi przy morzu otępiały bóbr. Proszę o interwencje.

Gęś z plastikiem na szyi

Chore/ranne zwierzę
Ukończone
2021-03-04 08:24:19

Spotkana wczoraj wieczorem gęś w eko parku miała na szyi kawałek plastiku. Wyglądało to trochę jak rura pcv...? W tym miejscu ptaki chętnie podpływają do ludzi, więc mam nadzieję że uda się spotkać...

Martwy ptak - ul. Zygmuntowska.

Martwe zwierzę
Ukończone
2021-01-26 11:43:37

Ranny jeż

Chore/ranne zwierzę
Ukończone
2020-11-21 08:37:39

Ranny jeż na poboczu przy ul. Rozwadowskiego ( po prawej stronie, przed zakrętem w ul. Maczka). Aktualnie jeż jest zabezpieczony w kartonie.

Śmieci przy psim pakiecie - skrzyżowanie Fredry z Kołłątaja.

Psie pakiety
Ukończone
2020-08-11 09:32:36

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...