Zgłoszenia (757)

zanieczyszczenia w ekoparku

Dzikie wysypisko
Ukończone
2019-09-09 12:53:31

Pokruszone szkło i brudne chusteczki na końcu ulicy na grobli idąc od strony ścieżki rowerowej wchodzimy w ulice na grobli i skręcamy w prawo

Niedziałająca latarnia ul. Wesoła

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2019-09-03 11:48:29

Nie działa latarnia przy drodze, prawdopodobnie uderzona przez samochód, bo jest wykrzywiona Druga latarnia na ulicy Wesołej licząc od ul. Mazowieckiej.

kosz na smieci przy przystanku KM wschodnia osiedle

Uszkodzony kosz
Ukończone
2019-09-02 19:26:19

witam. proszę o przeniesienie kosza na śmieci znajdującego się przy przestanku autobusowym Wschodnia osiedle . proszę przenieść go obok bo stoi na środku chodnika nie można przejść , wydeptywany jest...

Polamana lawka

Uszkodzona ławka
Ukończone
2019-08-28 10:18:14

Proszę o naprawę dewastowanej ławki róg ul.Różanej a ul.Arciszewskiego obok poczty. Ławka jest polamana od kilku dni. Proszę o szybką naprawę. Z pozdrowieniami

Uszkodzona lampa - Park Teatralny, ulica Mickiewicza.

Uszkodzona infrastruktura
Ukończone
2019-08-20 12:14:06

Przewrócona przerdzewiała od spodu lampa. Inne lampy w okolicy również mają przerdzewiałe spody i wkrótce mogą się przewrócić, tym razem na ludzi, a nie na trawę.

Oświetlenie

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2019-08-13 23:53:03

Lampa oswietlenia out of order. Pierwsza na przeciwko warzywniaka.Ul Chodkiewicza /Bema. Pozdrawiam serdecznie.

Uszkodzony chodnik - ul. Lipowa

Uszkodzony chodnik
Ukończone
2019-08-10 18:12:00

Zwracam się z prośbą o dokonanie naprawy chodnika znajdującego się na ul. Lipowej, gdzie po dokonanych wycinkach drzew powstały nierówności i ubytki. Z poważaniem Dariusz Ciesiński

Uszkodzona sztuczna kaskada w Parku im. Jana Henryka Dąbrowskiego

Uszkodzona infrastruktura
Ukończone
2019-08-10 17:56:37

Zwracam się z prośbą o dokonanie naprawy uszkodzonej jednej ze sztucznych kaskad zainstalowanych przy brzegu stawu w parku im. Jana Henryka Dąbrowskiego. Z poważaniem Dariusz Ciesiński

Sarna

Martwe zwierzę
Ukończone
2019-08-08 12:43:55

Witam Znaleźliśmy martwą sarnę na poboczu przy ul. Grzybowskiej, na przeciwko sklepu HF serwis. Było to w niedzielę wieczorem. Pozdrawiam

Zastawianie skrzyżowania Frankowskiego - Dworcowa.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2019-07-31 09:23:29

Przejście dla pieszych, chodnik wzdłuż Frankowskiego oraz skrzyżowanie Frankowskiego - Dworcowa jest codziennie zastawiane przez samochody, co stwarza zagrożenie dla pieszych oraz uniemożliwia...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...