Zgłoszenia (1899)

Parkowanie na chodniku wzdłuż budynku - ul. Zwycięzców.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-07-05 09:08:12

Na chodniku wzdłuż budynku parkują samochody. Aby dostać się do tego miejsca auta przejeżdżają wzdłuż chodnika. Zgodnie z art. 26 ust. 3 pkt 3 ustawy Prawo o ruchu drogowym: Kierującemu pojazdem...

Zastawianie chodnika - ul. Wąska.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-07-05 09:06:56

Uschłe drzewo

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2022-07-04 22:38:47

Proszę o interwencję w zakresie usunięcia (wymiany) drzewa w pasie drogi przy ul. Michałowskiego 20. W pasie zieleni zasadzono cztery drzewa, z czego jedno jest ewidentnie martwe, brak liści...

Dziury na wybiegu dla psów

Zniszczona zieleń
Ukończone
2022-07-04 20:20:21

Proszę o interwencję w sprawie usunięcia dziur na wybiegu dla psów na Osiedlu Ogrody. Uszkodzenia są niebezpieczne dla biegających zwierząt, które niejednokrotnie w nie wpadają odnosząc urazy....

Krzewy do przycięcia - ul. Frankowskiego.

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2022-07-04 10:24:06

Drzewo do przycięcia - Bulwar im. Kotwicy Kołobrzeg.

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2022-07-04 10:22:43

Przekręcony znak drogowy - ul. Łopuskiego.

Uszkodzony znak drogowy
Ukończone
2022-07-04 10:21:24

Parkowanie poza miejscami wyznaczonymi w strefie zamieszkania - ul. Wielkopolska.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-07-04 09:48:17

Zastawianie chodnika - ul. Pomorska.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-07-04 09:40:45

Zastawianie przejścia dla pieszych - ul. Pomorska.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-07-04 09:14:16

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...