Zgłoszenia (1149)

prosze o ustawienie znaku zakaz parkowania

Inne
Odmowa
2019-09-02 19:35:44

witam prosze o ustawienie znaku drogowego przy ulicy chodkiewicza miedzy blokami 26 a 28 po prawej stronie jezdni. często parkują tam samochody blokując jeden pas ruchu pozdrawiam

Taras widokowy w Podczelu

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Odmowa
2019-09-01 21:40:20

W Podczelu przy ścieżce rowerowej (zejście na plażę) znajduje się tak zwany taras widokowy. Obecnie jedynie co można zobaczyć z tego tarasu to widok na krzaki bzu, gałęzie i wysoką trawę (chwasty)....

Niskiej jakości nawierzchnia spacerowa Bulwaru Zacisze.

Uszkodzony chodnik
Odmowa
2019-08-27 01:00:22

Niskiej jakości nawierzchnia spacerowa Bulwaru Zacisze.

Niebezpieczne skrzyżowanie,brak znaku pionowego (rower)

Problemy rowerzystów
Odmowa
2019-08-14 14:27:03

Na skrzyżowaniu jadąc od dworca w kierunku poczty przy Skanpolu brak pionowego znaku informującego że na drodze jednokierunkowej jest ruch dwukierunkowy dla rowerów.Jest to co prawda kilka metrów...

Przycięcie krzewów.

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Odmowa
2019-07-22 08:53:09

Proszę o przycięcie krzewów wychodzących poza obręb murku. Krzaki nie przycinane od wielu lat. Podejrzewam, że celowo bo to jakiś chory zamysł. Tylko że wygląda to jakby ,powiedział Stanisław Anioł,...

Brak kontynuacji ścieżki rowerowej - przejazdu przy przejściu dla pieszych.

Problemy rowerzystów
Odmowa
2019-07-02 09:32:27

Rowerzyści i tak przejeżdżają przez pasy dla pieszych, a robiąc tam kontynuację ścieżki i oznakowanie będzie na pewno bezpieczniej.

Kołobrzeski Rower Miejski

Problemy rowerzystów
Odmowa
2019-05-29 15:01:53

Zwracam się z prośbą o ustawienie dodatkowej stacji Roweru Miejskiego na osiedlu Europejskim.

Słabo widoczny znak drogowy przejście dla pieszych na ul. Bałtyckiej

Uszkodzony znak drogowy
Odmowa
2019-03-04 22:36:10

Znak drogowy przy przejściu dla pieszych przy ul. Bałtyckiej (dz. nr 18/17 ob. ew. nr 10 MK) jest słabo widoczny z perspektywy kierowcy poruszającego się na zachód. Posadzone drzewo oraz bliskość...

Uszkodzony chodnik

Uszkodzony chodnik
Odmowa
2019-01-09 18:04:21

Powstające zastoiny wodne uniemożliwiają bezpieczne i "suche" poruszanie się po chodniku przy bloku Bema 3. Wskazane przełożenie polbruku na nowo z właściwym odpływem.

USZKODZONA NAWIERZCHNIA -UL. KOSZALIŃSKA 28

Uszkodzona jezdnia
Odmowa
2018-12-17 21:20:28

Zwracam się z uprzejmą prośbą o dokonanie wyprofilowania nawierzchni na drodze wjazdowej do budynku mieszkalnego przy ul. Koszalińskiej 28, ponieważ po ostatnim remoncie ul. Koszalińskiej we...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...