Zgłoszenia (184)

Zarastający chodnik i scieżka rowerowa na ulicy 6 Dywizji Piechoty.

Zniszczona zieleń
Poza uprawnieniami
2017-07-04 15:08:51

Trawa wchodzi na ciąg pieszo rowerowy. Po pierwsze chodnik i ścieżka rowerowa mogłyby być troszkę szersze, a po drugie efekt wizualny byłby lepszy po usunięciu trawy. Sytuacja jest na całej długości...

Zanieczyszczony i zaniedbany przystanek autobusowy- 6 Dyw. Piechoty - Cmentarz.

Zniszczony przystanek
Poza uprawnieniami
2017-07-03 20:00:12

Na przystanku autobusowym-> 6 Dyw. Piechoty - Cmentarz w kierunku centrum miasta znajdują się śmieci. Znajdująca się ławka na przystanku jest dość mocna zniszczona i wymaga wymalowania. Mury na...

Namalowanie podwójnego przejazdu rowerowego

Problemy rowerzystów
Poza uprawnieniami
2017-06-28 17:54:12

Zauważyłem podwójny przejazd rowerowy: pierwszy szeroki przejazd prowadzi od trawy do kamieni i nie da się na niego wjechać, drugi (ten właściwy) jest wąski. Bardzo proszę o ingerencję lub...

zerwane nazwy ulic przy ul. Ziemi i ul.Neptuna w Kołobrzegu

Uszkodzony znak drogowy
Poza uprawnieniami
2017-06-22 18:37:40

Prośba o posprzątanie chodnika

Inne
Poza uprawnieniami
2017-06-22 09:04:06

miałbym prośbę co do utrzymania chodnika wzdłuż ul. Starynowskiej. Wiem, że to droga powiatowa a nie miejska, ale informowanie o tym zarządu dróg nie pomogło. Na chodniku wzdłuż tej ul. na odcinku...

słupek zabezpieczający

Uszkodzony znak drogowy
Poza uprawnieniami
2017-06-20 20:00:57

Przechylony słupek i brak łańcuchów zabezpieczających przy skrzyżowaniu ul. Myśliwskiej i Ogrodowej.

Niedziałające oświetlenie na parkingu przy ul. VI Dywizji Piechoty ( Parking przed Cmentarzem Komunalnym)

Niedziałające oświetlenie
Odmowa
2017-11-17 18:56:16

Niedziałające oświetlenie na parkingu przy ul. VI Dywizji Piechoty ( Parking przed Cmentarzem Komunalnym)

Niedziałające oświetlenie przy ul. Armii Krajowej (przy gmachu Poczty Polskiej)

Niedziałające oświetlenie
Odmowa
2017-11-17 18:51:24

Niedziałające oświetlenie przy ul. Armii Krajowej (przed budynkiem Poczty Polskiej).

niedostateczne doświetlenie przejścia

Niedziałające oświetlenie
Odmowa
2017-10-27 08:34:22

Ciąg przejścia od okolic wieży ciśnień (od budki z pieczywem) do wyjścia na ulicę Giełdową jest nie wystarczająco doświetlony i niebezpieczny dla pieszych i rowerzystów. W szczególności wchodząc w...

Latarnia uliczna stojąca na środku chodnika przed przejściem dla pieszych na ul.Pomorskie.

Inne
Odmowa
2017-10-15 20:29:06

Latarnia uliczna stojąca na środku chodnika przed przejściem dla pieszych na ul.Pomorskiej. Prośba o przesunięcie latarni kilka metrów obok, tak by nie utrudniała pieszym przechodzenia i schodzenia z...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...