Zgłoszenia (217)

Dziurawa ul. Wincentego Witosa

Uszkodzona jezdnia
Poza uprawnieniami
2017-07-05 19:58:36

Katastrofalny stan ulicy W.Witosa. dziura na dziurze. Autem nawet wolno nie da się jechać. Po ulewach jeszcze gorzej. jest tam więcej "kratetów" niż na księżycu. Ulice jeśli nie utwardzić, należało...

Zarastający chodnik i scieżka rowerowa na ulicy 6 Dywizji Piechoty.

Zniszczona zieleń
Poza uprawnieniami
2017-07-04 15:08:51

Trawa wchodzi na ciąg pieszo rowerowy. Po pierwsze chodnik i ścieżka rowerowa mogłyby być troszkę szersze, a po drugie efekt wizualny byłby lepszy po usunięciu trawy. Sytuacja jest na całej długości...

Zanieczyszczony i zaniedbany przystanek autobusowy- 6 Dyw. Piechoty - Cmentarz.

Zniszczony przystanek
Poza uprawnieniami
2017-07-03 20:00:12

Na przystanku autobusowym-> 6 Dyw. Piechoty - Cmentarz w kierunku centrum miasta znajdują się śmieci. Znajdująca się ławka na przystanku jest dość mocna zniszczona i wymaga wymalowania. Mury na...

Namalowanie podwójnego przejazdu rowerowego

Problemy rowerzystów
Poza uprawnieniami
2017-06-28 17:54:12

Zauważyłem podwójny przejazd rowerowy: pierwszy szeroki przejazd prowadzi od trawy do kamieni i nie da się na niego wjechać, drugi (ten właściwy) jest wąski. Bardzo proszę o ingerencję lub...

zerwane nazwy ulic przy ul. Ziemi i ul.Neptuna w Kołobrzegu

Uszkodzony znak drogowy
Poza uprawnieniami
2017-06-22 18:37:40

Prośba o posprzątanie chodnika

Inne
Poza uprawnieniami
2017-06-22 09:04:06

miałbym prośbę co do utrzymania chodnika wzdłuż ul. Starynowskiej. Wiem, że to droga powiatowa a nie miejska, ale informowanie o tym zarządu dróg nie pomogło. Na chodniku wzdłuż tej ul. na odcinku...

słupek zabezpieczający

Uszkodzony znak drogowy
Poza uprawnieniami
2017-06-20 20:00:57

Przechylony słupek i brak łańcuchów zabezpieczających przy skrzyżowaniu ul. Myśliwskiej i Ogrodowej.

niesymetrycznie rozstawione lampy

Niedziałające oświetlenie
Odmowa
2018-02-07 15:05:26

Lampy zostały zamontowane niesymetrycznie względem siebie co kłóci się z charakterem tej alei zarówno drzewa jak i inne elementy są rozmieszczone symetrycznie na osi widokowej parku

Utrudniony wjazd/wyjazd ze ścieżki rowerowej

Problemy rowerzystów
Odmowa
2018-01-29 21:01:10

Jadąc np. od strony szpitala nie jest możliwy wjazd na ścieżkę rowerową na moście na Łopuskiego (kładka rowerowa). Jednocześnie jeśli jedziemy w stronę szpitala kładka to ścieżka się nagle urywa ,...

Niedziałające oświetlenie na parkingu przy ul. VI Dywizji Piechoty ( Parking przed Cmentarzem Komunalnym)

Niedziałające oświetlenie
Odmowa
2017-11-17 18:56:16

Niedziałające oświetlenie na parkingu przy ul. VI Dywizji Piechoty ( Parking przed Cmentarzem Komunalnym)

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...