Zgłoszenia (493)

Niedziałające oświetlenie

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2017-12-31 09:41:19

Niedziałające oświetlenie przy ul. Złotej.

Brak torebek na psie odchody w tzw. psim pakiecie przy ul. Myśliwskiej.

Inne
Ukończone
2017-12-29 13:29:25

Od dłuższego czasu jest problem z uzupełnianiem toreb na psie odchody. Od dłuższego czasu nie są one uzupełniane w tzw. psim pakiecie przy ul. Myśliwskiej. Bardzo proszę o rozwiązanie problemu....

Niedrożna kanalizacja deszczowa/wpust uliczny przy ul. Kupieckiej.

Niedrożna kanalizacja deszczowa/wpust uliczny
Ukończone
2017-12-29 10:34:04

Niedrożna kanalizacja deszczowa/wpust uliczny przy ul. Kupieckiej.

Dziura w chodniku

Uszkodzony chodnik
Ukończone
2017-12-24 08:04:35

Przy lampie usunięto kostkę z polbruku i powstała niebezpieczna dla przechodniów dziura.

Ul. Wesola 16

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2017-12-20 08:38:37

Od kilku dni nie dziala lampa przy drodze

Uszkodzony pas ruchu dla rowerków

Uszkodzona jezdnia
Ukończone
2017-12-19 16:12:15

Pas ruchu przy przystanku Aleja JP II przy Giełdowej od strony wieżowców jest uszkodzony i dziurawy- nie trudno się domyśleć dlaczego. Sprawia to że rowerzystom zostaje mniej niż 20 % pasa ruchu do...

Winda przy wiadukcie dla pieszych nad torami kolejowymi

Uszkodzona infrastruktura
Ukończone
2017-12-08 11:05:22

Od kilku dni zepsuty przycisk windy na dolnym poziomie od strony sanatoriow. Ludzie o ograniczonej zdolności ruchu nie mogą wjechać na kładkę. Urząd miasta pobiera 4 zł dziennie opłaty klimatycznej...

Kołobrzeg

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2017-12-07 12:32:35

Witam, chciałem zgłosić awarię lampy na ul. Wylotowej 33, od dłuższego czasu nie świeci tzn. włącza się i za chwile wyłącza, czasami nie świeci przez dłuższy czas, proszę o szybką naprawę ponieważ...

nie świecąca lampa

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2017-12-04 22:24:57

Dzień dobry Chciałem z zgłosić awarię środkowej lampy na ul. Wolności od strony parkingu z tyłu budynku. Od koło 1 miesiąca nie świeci. Zgłaszałem awarie do ENERGA-OŚWIETLENIE ale powiedzieli mi,...

Uszkodzona część chodnika przy ul. Gryfitów

Uszkodzony chodnik
Ukończone
2017-12-02 00:20:58

Uprzejmie proszę o dokonanie naprawy uszkodzonego fragmentu chodnika przy przy ul. Gryfitów (dz. 245/8, ob. 13). Niedawno ujawniły się tam zapadnięcia. Uszkodzona nawierzchnia pogłębiają się wraz z...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...